ثبت نام دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت ایران در ترکیه برای سال تحصیلی (2025_2024) در حال انجام است!!!  

لیست دانشگاه های تایید ایران در ترکیه
وبلاگدانشگاه های دولتی ترکیه

دانشگاه عثمان قاضی اسکی شهیر ترکیه:بدون آزمون + شهریه 2024

 • در این مقاله اطلاعات کامل رنکینگ و شرایط پذیرش بدون آزمون دانشگاه عثمان قاضی شهر اسکی شهیر را شرح داده ایم.

  معرفی کامل دانشگاه عثمان قاضی ترکیه

  دانشگاه عثمان قاضی اسکی شهیر (Eskişehir Osmangazi University) یکی از دانشگاه  های دولتی ترکیه می باشد، این دانشگاه در شمال این کشور و شهر اسکی شهیر واقع شده است. این دانشگاه در چند سال اخیر به دلیل شرایط پذیرش راحت، هزینه های کم تحصیل و تاییدیه مدرک آن در ایران و کشور های عضو اتحادیه اروپا مورد استقبال داوطلبان ایرانی زیادی قرار گرفته است.

  دانشگاه عثمان قاضی پس از دانشگاه آنادولو، به عنوان بهترین دانشگاه شمال کشور ترکیه شناخته می شود. در سال 1970 این دانشگاه از سه دانشکده پزشکی، علوم و ادبیات، مهندسی و معماری تشکیل شده بود. چندین سال بعد در سال 1993، چندین دانشکده دیگر به این دانشگاه اضافه شده و در همین سال در 18 ام ماه اوت، دانشگاه عثمان قاضی به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

  دانشگاه قاضی عثمان پاشا بورسیه های تحصیلی متنوعی را ارئه می دهد، که عبارتند از: بورسیه تحصیلی ترکیه بورسلاری، بورسیه اراسموس، بورسیه مولانا و فارابی می باشد.

  نوع دانشگاه دولتی
  زبان تدریس ترکی
  سال تاسیس 1993
  شهر  اسکی شهیر
  تاییدیه دانشگاه تایید کشور های عربی و عضو اتحادیه اروپا
  رنکینگ جهانی QS  1201
  نحوه پذیرش آزمون YOS ،TRYOS و با شرط معدل
  آدرس وب سایت دانشگاه https://www.ogu.edu.tr/en

  آدرس دانشگاه عثمان قاضی ترکیه

  دانشگاه عثمان قاضی در شهر اسکی شهیر ترکیه واقع شده است و این شهر تا آنکارا 233 کیلومتر فاصله دارد. اسکی شهیر در ساحل دریای پورسوک قرار دارد و جمعیت آن حدودا 845 هزار نفر می باشد. اسکی شهیر به عنوان یکی از شهر های گردشگری کشور ترکیه شناخته می شود چرا که جاذبه های طبیعی فراوانی داشته و آب و هوای آن نیز معتدل و خنک است. بطور کلی اسکی شهیر را می توان یکی از شهر های دانشجویی ترکیه معرفی کرد. شرایط تحصیلی برای دانشجویان در این شهر بسیار مناسب می باشد.

  رنکینگ دانشگاه عثمان قاضی اسکی شهیر

  رنکینگ دانشگاه ها بر اساس میزان فعالیت های علمی دانشگاه از جمله تعداد کتاب های تالیف شده، تعداد اعضای هیات علمی، تعداد مقالات در حوزه های مختلف، مقالات جهانی، فعالیت های علمی در سطح جهانی و… سنجیده می شود. برای همین هرچه رنکینگ یا رتبه ی یک دانشگاه بهتر باشد، مدرک تحصیلی آن دانشگاه اعتبار بیشتری دارد.

  دانشگاه عثمان قاضی اسکی شهیر جزء 50 دانشگاه دولتی برتر ترکیه می باشد؛ که با توجه به قدمت و کیفیت آموزش توانسته است رتبه و اعتبار خوبی را در بین بهترین دانشگاه های جهان کسب کند. مدرک این دانشگاه در حال حاضر برای تحصیل در رشته های غیر پزشکی مورد تایید ایران می باشد و در سطح گروه ج دانشگاه های تایید وزارت علوم قرار دارد.

  رتبه دانشگاه عثمان قاضی 2024 رتبه 
  در بین دانشگاه های جهان  1718
  در بین دانشگاه های آسیا  637
  در بین دانشگاه های ترکیه 46

  دانشگاه عثمان قاضی ترکیه مورد تایید ایران

  دانشگاه عثمان قاضی اسکی شهیر ، یکی از دانشگاه های دولتی ترکیه است که به دلیل سطح کیفیت آموزش و اعتبار جهانی توانسته است در لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ایران در ترکیه قرار بگیرد. لذا مدرک آن برای تحصیل در تمامی رشته های مهندسی، هنری، مدیریتی و … قابل قبوال ایران است و ارزشیابی می شود.
  با توجه به درخواست بالای داوطلبان ایرانی برای تحصیل در رشته های علوم پزشکی این دانشگاه و افزایش میزان رضایت مندی دانشجویان خارجی از عملکرد آموزشی این دانشگاه، احتمال اینکه در سال های آتی در لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت ایران در ترکیه قرار بگیرد، بسیار بالا است.

  اگر قصد تحصیل در رشته‌های پزشکی را دارید و می‌خواهید در ایران مشغول به کار شوید، باید دانشگاه خود را از لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت ترکیه انتخاب کنید.

  علاوه بر این دانشگاه عثمان قاضی در برنامه‌ اراسموس پلاس که زیر نظر اتحادیه اروپا اجرا می‌شود و برنامه تبادل دانشجویی بین‌المللی مولانا مشارکت دارد. همچنین برنامه تبادل فارابی که مختص جابجایی دانشجویان میان دانشگاه‌های ترکیه است از دیگر برنامه‌هایی است که این دانشگاه در آن عضویت دارد.

  نحوه پذیرش در دانشگاه عثمان قاضی پاشا ترکیه

  دانشگاه عثمان قاضی اسکی شهیر یکی از دانشگاه‌های برتر ترکیه است که علاوه بر شهروندان ترکیه‌ای، دانشجوی بین‌المللی پذیرش می‌کند. همچنین این دانشگاه اغلب رشته های تحصیلی پرتقاضای ترکیه از جمله پزشکی، دندانپزشکی را ارائه می‌دهد و مقصد مناسبی برای افرادی است که قصد تحصیل در ترکیه و شرکت در آزمون‌های ورودی دانشگاه های ترکیه را دارند.

  پذیرش و دریافت نامه قبولی برای داوطلبان ایرانی در دانشگاه عثمان قاضی ترکیه از سه طریق امکان پذیر است. اولین روش با شرکت در آزمون یوس YOS اختصاصی خود دانشگاه می باشد، که داوطلبان برای پذیرش باید حداقل نمره قبولی مشخص شده در این آزمون را کسب کنند. لازم است بدانید که 50% ظرفیت پذیرش این دانشگاه از نتایج آزمون یوس خود تکمیل می شود.

  کسب امتیاز حداقل 90 از 100 آزمون یوس این دانشگاه، برای قبولی در رشته های علوم پزشکی و حداقل نمره 70 برای رشته های غیر پزشکی الزامی می باشد.

  دانشگاه عثمان قاضی اسکی شهیر علاوه بر برگزاری آزمون یوس اختصاصی خود، می تواند بخشی از ظرفیت خود را از طریق آزمون مرکزی TRYOS پذیرش کند. این آزمون سالانه یکبار در بهمن ماه به صورت سراسری در ترکیه برگزار می شود. محتوای این آزمون با محتوای آزمون یوس اختصاصی دانشگاه ها کاملا مشابه می باشد.

  آزمون های ورودی دانشگاه عثمان قاضی، YOS و تومر هستند؛ حواستان باشد که حداقل نمره مورد نیاز TOMER برای قبولی در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی سطح C1 است.

  تحصیل بدون آزمون در دانشگاه عثمان قاضی پاشا

  در چند سال اخیر به دلیل رقایت بالای شرکت کنندگان آزمون یوس و عدم قبولی در رشته های پزشکی و دندانپزشکی، خوشبختانه فرصت تحصیل بدون آزمون برای داوطلبان ممتاز بین المللی در برخی از دانشگاه های دولتی ترکیه از جمله دانشگاه عثمان قاضی اسکی شهیر ایجاد شده است.

  دانشگاه عثمان قاضی اسکی شهیر در مقطع کاردانی و کارشناسی برای داوطلبان بین المللی ممتاز واجد شرایط که دارای رزومه علمی قوی هستند، شرایط پذیرش بدون نیاز به آزمون ورودی را مهیا نموده است.

  با استفاده از این روش تمامی داوطلبان ایرانی واجد شرایط سنی کمتر از 25 سال و حداقل معدل دیپلم 17 از 20 می توانند برای تحصیل بدون آزمون، اما با پرداخت شهریه سالیانه به دانشگاه اقدام بنمایند. اگر شما هم از سوابق تحصیلی خوبی برخوردار هستید، می توانید با مشاوران برتر آکادمی کرمی تماس بگیرید و از تاریخ پذیرش بدون کنکور دانشگاه های دولتی ترکیه مطلع شوید.

  مشاوران برتر آکادمی کرمی

  مشاوران برتر آکادمی کرمی با سابقه پنج سال مشاوره در زمینه مهاجرت تحصیلی به ترکیه، در این مقاله سعی بر ارائه به روز ترین مطالب نموده اند و همینطور متخصصین ما همواره در تلاش اند متناسب با شرایط موجود، بهترین مسیر ادامه تحصیل را به داوطلبان پیشنهاد دهند. در ادامه به طور کامل به شرایط تحصیل در دانشگاه عثمان قاضی اسکی شهیر پرداخته ایم.

  برای مشاوره رایگان تلفنی هر روز هفته از ساعت 9 صبح الی 8 شب پاسخگوی سوالات شما هستیم.

  09104509900

  مدارک مورد نیاز ثبت نام دانشگاه عثمان قاضی

  • اسکن پاسپورت
  • اسکن عکس 4*3
  • نتایج یکی از آزمون های YOSو TRYOS
  • اصل مدرک دیپلم به همراه ترجمه ترکی یا انگلیسی
  • ریز نمرات دوره ی تحصیلی دبیرستان به همراه ترجمه زبان ترکی یا انگلیسی
  • در صورتی که فارغ التحصیل دیپلم نظام قدیم هستید به ترجمه مدرک پیش دانشگاهی و ریزنمرات آن هم الزامی است.

  نکته مهم! اگر دانش آموز سال آخر دبیرستان هستید با ترجمه کارنامه سال دهم، یازدهم و کارنامه ترم اول دوازدهم به همراه ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل می توانید برای پذیرش دانشگاه های ترکیه اقدام کنید.

  *برای تحصیل  بدون آزمون در دانشگاه های مورد تایید ایران در ترکیه هستید، پیشنهاد می کنیم مقاله  دانشگاه های باهچه شهیر، مدیپول استانبول، آیدین و یدی تپه را مطالعه بفرمایید.

  تبادل دانشجو در دانشگاه عثمان قاضی ترکیه

  دانشگاه عثمان قاضی اسکی شهیر، عضو برنامه تبادل دانشجو اراسموس با کشور های عضو اتحادیه اروپا می باشد. با استفاده از این شرایط تمامی دانشجویان ممتاز می توانند بدون هزینه و کاملا رایگان به مدت یک سال تحصیلی  در یکی از دانشگاه های معتبر کشور های عضو اتحادیه مشغول به تحصیل شوند و تجربه تحصیلی خوبی را بدست آورند.

  برای شرکت در بورسیه تبادل دانشجو اراسموس مقاطع کاردانی و کارشناسی باید دارای حداقل معدل 2/20 از 4 یا 58 از 100 باشند و همینطور برای دانشجویان مقطع ارشد و دکتری باید حداقل معدل 2/50 از 4 یا 65 از 100 باشد. دانشجویان در تمامی مقاطع کاردانی، کارشناسی، ارشد و دکترا باید سال اول را گذرانده باشند و از شرایط معدل و رزومه خوب برخوردار باشند

  با استفاده از این روش دانشجویان می توانند تا 12 ماه در هر مقطع تحصیلی از این شرایط بهره مند شوند.

  زبان تحصیل در دانشگاه عثمان قاضی اسکی شهیر

  زبان تحصیل در دانشگاه عثمان قاضی اسکی شهیر به زبان ترکی می باشد، برای پذیرش اولیه نیازی به ارائه مدرک زبان نیست. اما، برای شروع دوره تحصیلی اصلی داوطلب باید از سطح زبان آکادمیک خوبی برخوردار باشد و با شرکت در آزمون تعیین سطح زبان دانشگاه با کسب امتیاز قابل قبول، می تواند وارد دوره اصلی شوند.

  اما اگر داوطلبان از قبل مدرک معتبر بین المللی تومر TOMER را به دانشگاه ارائه دهند، دیگر نیازی به شرکت در آزمون تعیین سطح زبان دانشگاه ندارند. آزمون تومر یکی از آزمون های معتبر جهت دریافت مدرک زبان ترکی استانبولی می باشد. این آزمون توسط اغلب دانشگاه های این کشور برگزار می شود. آزمون تومری که در دانشگاه آنکارا و استانبول برگزار می شود، از جمله مطرح ترین و معتبر ترین آزمون های تومر این کشور است.

  در صورتی که داوطلب مدرک زبان نداشته باشد و یا موفق به کسب امتیاز در آزمون تعیین سطح دانشگاه نشود، بایدبه مدت یک سال در دوره آمادگی زبان دانشگاه شرکت کند و در این بازه زمانی اجازه اخذ واحد درسی نخواهند داشت، این دوره در خود دانشگاه و فقط به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

  تحصیل پزشکی در دانشگاه عثمان قاضی ترکیه

  مدت تحصیل پزشکی در ترکیه شش سال به طول می انجامد و داوطلبان ایرانی برای پذیرش این رشته در دانشگاه عثمان قاضی می توانند با کسب امتیاز حداقل 95 از 100 نمره کل آزمون یوس موفق به قبولی شوند یا اگر از رزومه علمی خوبی برخوردار هستند برای پذیرش با شرط معدل و بدون آزمون این دانشگاه اقدام کنند.

  رشته پزشکی در دانشگاه عثمان قاضی با شهریه بسیار مقرون به صرفه و با کیفیت آموزشی بالا ارائه می شود، به همین دلیل دانشجویان پس از تحصیل می توانند در بهترین بیمارستان ها مشغول به کار شوند و یا مجوز تاسیس مطب پزشکی را اخذ کنند.

  دانشجویانی که قصد تحصیل در دانشکده پزشکی به زبان ترکی دانشگاه عثمان قاضی را دارند، باید آزمون تعیین سطح زبان ترکی دانشگاه را شرکت کنند و پس از دریافت نمره قابل قبول، می توانند وارد دوره اصلی رشته پزشکی شوند. اگر دانشجو مدرک بین المللی TOMER را از قبل دریافت کرده باشد، نیازی به شرکت در آزمون تعیین دانشگاه را ندارد.

  تحصیل دندانپزشکی در دانشگاه عثمان قاضی ترکیه

  مدرک دندانپزشکی دانشگاه عثمان قاضی اسکی شهیر در حال حاضر مورد تایید وزارت بهداشت ایران نیست، اما دارای تاییدیه کشور های عربی، کشور های عضو اتحادیه اروپا هست. اگر قصد دارید بعد از اتمام تحصیل در ایران وارد بازار کار شوید، شما می توانید دوره عمومی خود را در این دانشگاه و تخصص خود را در یکی از دانشگاه های مورد تایید بهداشت ایران بگذرانید تا مدرک شما در ایران ارزشیابی گردد.

  مدت تحصیل دندانپزشکی در ترکیه پنج سال می باشد و زبان تحصیل رشته دندان پزشکی در دانشگاه عثمان قاضی به زبان ترکی می باشد و داوطلبان برای ورود به دوره اصلی باید از سطح زبان خوب برخوردار باشند یا از قبل مدرک بین المللی TOMER را به دانشگاه ارائه دهند.

  نکته قابل توجه اینکه! داوطلبان ایرانی برای تحصیل بدون آزمون پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه عثمان قاضی، ترجیحا باید از شرایط سنی کمتر از 25 سال و معدل حداقل 17 داشته باشند.

  آزمون یوس دانشگاه عثمان قاضی ترکیه

  ثبت نام آزمون یوس دانشگاه عثمان قاضی در اواخر بهمن هر سال شروع می شود و متقاضیان به مدت یک الی دو ماه فرصت ثبت نام از طریق سایت دانشگاه را دارند. محتوای آزمون این دانشگاه سه درس هوش، هندسه و ریاضی میباشد و شامل 80 سوال  با 120 دقیقه زمان پاسخگویی می باشد.

  آزمون یوس این دانشگاه سالانه یکبار در بازه زمانی اردیبهشت الی تیر ماه برگزار می شود و نتیجه آن به مدت دو سال اعتبار دارد. نکته قابل توجه اینکه، بر اساس رتبه آزمون یوس دانشگاه عثمان قاضی، می توانید برای دانشگاه های دولتی دیگر ترکیه، انتخاب رشته کنید و شانس قبولی خود را بالا ببرید.

  پذیرش دانشگاه عثمان قاضی در مقطع ارشد و دکتری

  متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل در مقاطع ارشد و دکتری دانشگاه عثمان قاضی اسکی شهیر را دارند، می توانند در دو آزمون GRE و ALES شرکت نمایند. آزمون آلس برای ورود دانشجویان ترکی زبان و اهل کشور ترکیه است. آزمون GRE آزمون اصلی برای پذیرش در دوره های تحصیلات تکمیلی می باشد و چه متقاضیان داخلی و چه خارجی می توانند از این طریق اقدام به تحصیل در این دانشگاه بنمایند.

  نکته مهم! برای پذیرش در دوره کارشناسی ارشد ترجمه (انگلیسی و یا ترکی) مدارک کارشناسی و دیپلم به همراه ریز نمرات هر دو مقطع و برای دوره دکتری ترجمه (انگلیسی یا ترکی) مدارک دوره دبیرستان، کارشناسی و کارشناسی ارشد به همراه ریز نمرات هر سه مقطع مورد نیاز است و همچنین برای پذیرش مقطع دکترا مدرک زبان تافل الزامیست.

  در صورتی که شما در دانشگاه عثمان قاضی اسکی شهیر بخواهید در مقاطع تکمیلی به زبان ترکی استانبول تحصیل کنید، میتوانید در آزمون ALES شرکت کنید و همچنین به طور کلی چه به زبان انگلیسی و چه ترکی قصد ادامه تحصیل در این دانشگاه را داشته باشید میتوانید در آزمون GRE شرکت کنید.

  شهریه دانشگاه عثمان قاضی اسکی شهیر 2024

  دانشگاه عثمان قاضی اسکی شهیر یکی از دانشگاه های دولتی ترکیه می باشد، که شهریه سالانه به لیر دریافت می کند و هزینه این دانشگاه نسبت به دانشگاه های خصوصی ترکیه بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد، و شرایط پرداخت شهریه در دو قسط وجود دارد، در ادامه لیست شهریه رشته های پر تقاضا این دانشگاه را ارائه داده ایم:

  نام رشته  زبان تحصیل  شهریه سالانه لیر 
  پزشکی  ترکی 65.000
  دندانپزشکی  ترکی 45.000
  فیزیوتراپی  ترکی 10.000
  پرستاری ترکی 10.000
  مامایی ترکی 10.000
  حقوق ترکی 15.000
  معماری ترکی 10.000
  کامپیوتر ترکی 15.000
  عمران ترکی 10.000
  عمران انگلیسی 15.000
  مکانیک ترکی 10.000
  کسب و کار ترکی  7.500

  دانشگاه عثمان قاضی اسکی شهیر، شهریه یک سال تحصیلی را در دو قسط دریافت می کند. دانشجو در زمان ثبت نام حضوری و شروع دوره تحصیلی موظف به پرداخت نیمی از شهریه کل یک سال تحصیلی می باشد و الباقی شهریه در نیمه دوم سال، اواخر دی ماه تسویه می گردد.

  دانشکده های دانشگاه عثمان قاضی 

  دانشگاه عثمان قاضی از 12 دانشکده، 4 مدرسه حرفه‌ای، 3 مدرسه و 5 مدرسه تحصیلات تکمیلی برخوردار است که در هر کدام از آن ها رشته های تحصیلی متنوعی آموزش داده می‌شود. در ادامه لیستی از دانشکده ها و رشته های تحصیلی این دانشگاه را بیان می کنیم.

  • دانشکده پزشکی
  • دانشکده دندانپزشکی
  • دانشکده تعلیم و تربیت
  • دانشکده علوم
  • دانشکده حقوق
  • دانشکده اقتصاد و علوم اداری
  • دانشکده الهیات
  • دانشکده علوم انسانی و اجتماعی
  • دانشکده فنی و مهندسی و معماری
  • دانشکده علوم بهداشت
  • دانشکده هنر و طراحی
  • دانشکده گردشگری
  • دانشکده کشاورزی

  معرفی رشته های دانشگاه عثمان قاضی

  از جمله محبوب ترین رشته های ارائه شده دانشگاه عثمان قاضی در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می توان به رشته های زیر اشاره کرد:

  • پزشکی
  • دندانپزشکی
  • مهندسی کامپیوتر
  • ریاضیات
  • کشاورزی
  • زبان و ادبیات ترکی
  • زبان شناسی
  • روانشناسی
  • فیزیک
  • آمار
  • تاریخ
  • اقتصاد
  • مدیریت
  • شیمی
  • آموزش ابتدایی
  • و …

  امکانات دانشگاه عثمان قاضی ترکیه

  دانشگاه عثمان قاضی اسکی شهیر امکانات علمی، آموزشی و رفاهی گسترده ای را برای دانشجویان خود ایجاد کرده است که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  خدمات آموزشی
  دانشگاه عثمان قاضی اسکی شهیر در برنامه‌های تبادل دانشجویی مانند اراسموس، فارابی و مولانا شرکت دارد و این امکان را برای دانشجویان فراهم می‌کند تا در بهترین دانشگاه‌های اروپایی و عربی طرف قرارداد با این دانشگاه، به تحصیل بپردازند.
  خوابگاه دانشجویی
  این دانشگاه خوابگاه‌های دانشجویی مانند خوابگاه‌های داملوینار و اسکی شهیر، خوابگاه یونسمره، خوابگاه‌های دخترانه جمهوریت و همچنین خوابگاه‌هایی در مجاورت پردیس مشلیک که پردیس اصلی دانشگاه است، را به دانشجویان ارائه می‌دهد. این خوابگاه‌ها تمامی امکانات لازم برای زندگی دانشجویی راحت را برای دانشجویان فراهم می‌کنند.
  تغذیه
  یک سالن غذاخوری 4 طبقه، در پردیس اصلی دانشگاه وجود دارد. آشپرخانه و سالن‌های غذاخوری متعددی نیز در سایر پردیس‌ها قرار دارند. علاوه بر این سالن‌های غذاخوری، کافه تریا و رستوران‌های مختلفی با انواع غذاها و نوشیدنی‌های سرد و گرم نیز برای دانشجویان فراهم شده است.
  امکانات ورزشی
  دانشگاه عثمان قاضی اسکی شهیر امکانات ورزشی متنوعی را برای دانشجویان سازماندهی می‌کند. از جمله این امکانات می‌توان به زمین فوتبال، استخر، سالن‌های بدنسازی، استخر، سونا، زمین‌های والیبال، بسکتبال، مراکز تناسب اندام، هندبال ساحلی، فوتبال آمریکایی، فوتبال ساحلی، بدمینتون، بوکس، تیراندازی، کوهنوردی، تنیس و… اشاره کرد.
  خدمات بهداشتی درمانی
  مراکز درمانی موجود در دانشگاه تمامی خدمات بهداشتی و درمانی را به صورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد. در صورت نیاز به بستری و معاینات بیشتر دانشجویان به بیمارستان 1000 تخت‌خوابی یمارستان منتقل می‌شوند.
  کتابخانه مرکزی
  دانشگاه عثمان قاضی اسکی شهیر در داخل پردیس اصلی خود یک کتابخانه مرکزی دارد، که تمامی کتاب ها و مقالات علمی معتبر را در اختیار دانشجویان این دانشگاه قرار داده است.

  مشاوران برتر آکادمی کرمی

  جهت تحصیل در ترکیه و آشنایی با دانشگاه ها و شرایط مربوطه آن لازم است که حتماً از یک متخصص با تجربه کمک بگیرید تا در انجام همه‌ مراحل به درست‌ترین روش ممکن عمل کنید. پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد مهاجرت تحصیلی به ترکیه و یا هرگونه سؤال در همین رابطه دارید با مشاوران برتر آکادمی کرمی تماس بگیرید تا بعد از بررسی کامل شرایط شما، بهترین راهنمایی‌ ها را در اختیارتان قرار دهند.

  شماره تماس

  دانشگاه عثمان قاضی پاشا دانشگاه دولتی است یا خصوصی؟

  دانشگاه عثمان قاضی پاشا یکی از دانشگاه های دولتی کشور ترکیه می باشد.

  آیا دانشگاه عثمان قاضی مورد تایید ایران است؟

  خیر، این دانشگاه صرفا دارای تاییدیه کشور های عضو اتحادیه اروپا و کشور های عربی می باشد.

  آدرس دانشگاه عثمان قاضی پاشا کجاست؟

  دانشگاه عثمان قاضی پاشا در شهر اسکی شهیر ترکیه واقع شده است و این شهر تا آنکارا 233 کیلومتر فاصله دارد.

  آیا دانشگاه عثمان قاضی پاشا پذیرش بدون آزمون دارد؟

  بله، دانشگاه عثمان قاضی پاشا برای داوطلبان بین المللی ممتاز واجد شرایط که دارای رزومه علمی قوی هستند، شرایط پذیرش بدون نیاز به آزمون ورودی را مهیا نموده است.

  شهریه پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه عثمان قاضی پاشا چقدر است؟

  شهریه پزشکی ترکی 65/000 لیر _ دندانپزشکی ترکی 45/000 لیر

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا