ثبت نام دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت ایران در ترکیه برای سال تحصیلی (2025_2024) در حال انجام است!!!  

لیست دانشگاه های تایید ایران در ترکیه
دانشگاه های دولتی ترکیهوبلاگ

دانشگاه دجله دیارباکر✔ شرایط پذیرش + شهریه 2024

 • درباره دانشگاه

  مرکز آموزشی

  دانشگاه دیکل یک دانشگاه باسابقه است که در سال 1973 تأسیس شد. دانشگاه دیکل که وظیفه تولید، استفاده از اطلاعات و ارائه آن به خدمت بشریت را در بستر محلی-منطقه ای و جهانی بر عهده دارد، نه تنها دانشگاهی در خدمت منطقه در طول سال های گذشته اما با موفقیت بین المللی خود نیز قدرت یافته است.

  امروزه در بدنه آن 15 دانشکده با ساختارهای مدرن و تمامی امکانات از A تا Z وجود دارد که نیازهای دانشجویان و دانشگاهیان را برآورده می کند، 12 هنرستان با تجهیزات فنی، 4 مدرسه، 1 هنرستان، 4 موسسه، 30 مرکز تمرین و تحقیقات. ، بیمارستان آموزشی و تحقیقاتی، بیمارستان انکولوژی، مرکز سوختگی بیمارستان کودکان و بزرگترین بیمارستان قلب خاورمیانه. همچنین این دانشگاه دارای بیمارستان اورژانس تروماتولوژی است که اولین نمونه در ترکیه به عنوان اولین بیمارستان مستقل از ساختمان بیمارستان است. همه اینها دانشگاه را به دانشگاهی با صلاحیت بین المللی از نظر علمی و آکادمیک تبدیل می کند.

  دانشگاه دیکل 66 رشته کاردانی، 154 رشته کارشناسی، 63 رشته کارشناسی ارشد و 48 رشته دکتری ارائه می دهد.

  مرکز تحقیقات و کاربرد علم و فناوری دانشگاه دیکل (DÜBTAM) دارای آزمایشگاه‌های زیادی برای خدمت در زمینه‌های فیزیک، شیمی، زیست‌شناسی، علوم مهندسی، علوم بهداشتی، علوم مواد، کنترل کیفیت و کالیبراسیون است. همچنین شرکت Dicle TECHNOCITY با مساحت 6500 متر مربع در داخل دانشگاه با خدمات خود با نوآوری های R&D، نرم افزارها و شرکت های دانشگاهی مورد توجه قرار گرفته است.

  این دانشگاه دارای 5 سالن مجزا می باشد که بزرگترین آنها با ظرفیت 1500 نفر، مرکز کنفرانس با سیستم ترجمه همزمان بی سیم به 6 زبان و بسیاری از سازمان های علمی، فرهنگی و هنری در سطح ملی و بین المللی می باشد. علاوه بر اینها، دانشگاه دیکل با داشتن سالن های کنفرانس، سالن غذاخوری دانشجویی، غذاخوری دانشجویی، فضای سرپوشیده و بیرونی و فضاهای ورزشی که دانشجویان می توانند استرس را از خود دور کنند، انواع فرصت ها را برای فعالیت های اجتماعی و علمی دارد.

  کتابخانه مرکزی دانشگاه دیکل دارای مساحت بسته 5000 متر مربع است و دسترسی به منابع دیداری، صوتی، چاپی و الکترونیکی مورد نیاز دانشجویان، محققین و دانشگاهیان را فراهم می کند.

  دانشگاه دیکل تقریباً 30 هزار دانشجو دارد که 450 نفر از آنها دانشجویان بین المللی و 3600 کارمند علمی و اداری هستند. این یکی از مهمترین مؤسسات ترکیه در منطقه است که تقریباً در هر زمینه ای که در منطقه مورد نیاز است متخصصان را آموزش می دهد، در سطح ملی و بین المللی تحقیقات انجام می دهد و پروژه هایی را برای منطقه و اقتصاد کشور تولید می کند.

  دانشگاه دیکل با فعالیت‌های آموزشی، آموزشی و پژوهشی خود بر اساس ارزش‌های جهانی، متعهد به تربیت افراد واجد شرایط، توانمند، خلاق، کارآفرین، اخلاقی و مسئولیت‌پذیر اجتماعی در هر زمینه‌ای است تا مطالعات علمی و فرهنگی با کیفیت بالا و حساس به جامعه و محیط زیست و ارائه آنها به نفع بشریت. این دانشگاه محیط آموزشی و زندگی مناسبی را برای پرورش دانشجویان تحصیل کرده در ساختار خود با استانداردهای علمی برتر و ایجاد رشد فردی و اجتماعی ارائه می دهد.

  دانشگاه دجله 

  درباره دانشگاه:

  دانشگاه دیکل در سال 1966 با تأسیس دانشکده پزشکی در دانشگاه آنکارا تأسیس شد و دانشکده علوم در سال 1973 افتتاح شد و به دانشگاه دیاربکر تغییر نام داد.

  در سال 1982 نام دانشگاه دیاربکر به دانشگاه دیکل تغییر یافت

  دانشگاه دیجله رسالت تولید، استفاده و ارائه دانش در خدمت بشریت در بستر محلی، منطقه ای و جهانی را بر عهده دارد و طی سال های گذشته نه تنها دانشگاهی در خدمت منطقه بوده است، بلکه با موفقیت های بین المللی خود قدرت خود را نیز تقویت کرده است. .

  این دانشگاه همچنین شامل 15 کالج با ساختارهای مدرن است که دانشجویان و دانشگاهیان به تمام امکانات از A تا Z نیاز دارند.

  12 هنرستان با تجهیزات فنی، 4 مدرسه، 1 موسسه زمستانه، 4 موسسه، 30 مرکز آموزشی و تحقیقاتی، بیمارستان آموزشی و تحقیقاتی، بیمارستان سرطان شناسی

  چرا دانشگاه دجله؟

  بیمارستان این دانشگاه

  این دانشگاه دارای 5 سالن مجزا است که بزرگترین آنها ظرفیت 1500 نفر را دارد

  مرکز کنفرانس با سیستم ترجمه همزمان بی سیم به شش زبان

  و بسیاری از سازمان های علمی، فرهنگی و هنری در سطح ملی و بین المللی

  علاوه بر این، دانشگاه دیکل دارای انواع فرصت ها برای فعالیت های اجتماعی و علمی از طریق

  اتاق‌های کنفرانس، اتاق‌های غذاخوری دانشجویی، رستوران‌های دانشجویی، فضاهای ورزشی سرپوشیده و بیرونی که دانش‌آموزان می‌توانند در آنجا کار کنند.

  کتابخانه بسته مرکزی دانشگاه دجله 5000 متر مربع مساحت دارد و امکان دسترسی را فراهم می کند

  به منابع دیداری، صوتی، چاپی و الکترونیکی مورد نیاز دانشجویان و محققان دانشگاهی.

  نیاز مسکن دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه دیکله توسط بنیاد تامین می شود

  خوابگاه ها و سایر موسسات خصوصی در داخل و خارج از دانشگاه.

  دانشگاه به تعداد:

  رتبه محلی: 53

  رتبه بین المللی: 2135

  تعداد دانشجو: حدود 30000 نفر

  تعداد کالج ها: 15 دانشکده، 12 مدرسه حرفه ای، 4 مدرسه، 4 موسسه، 30 مرکز آموزشی و 2 بیمارستان.

  شناسایی ملی  و بین المللی:

  این دانشگاه از تایید وزارت آموزش و پرورش ترکیه و سازمان اعتباربخشی ترکیه (YOK) برخوردار است و با توافقات متعدد با دانشگاه ها و اعتبار بسیاری از نهادهای بین المللی مشخص می شود.

   

  اطلاعاتی در مورد دانشگاه دیکله

  دانشگاه دیجله یک دانشگاه دولتی است که در دیاربکر ترکیه و در سمت شرقی رودخانه دجله واقع شده است.

  این یکی از قدیمی ترین و بزرگترین موسسات آموزش عالی در جنوب شرقی آناتولی ترکیه به حساب می آید. نام دانشگاه دیجله از رودخانه ای که دانشگاه را از شهر جدا می کند گرفته شده است.

  دانشگاه دیکل رسما با دو کالج تاسیس شد، دانشکده دندانپزشکی که در سال 1976 تاسیس شد و دانشکده کشاورزی که در سال 1981 تاسیس شد. نام دانشگاه دیاربکر در سال 1982 به دانشگاه دیکل تغییر یافت.

  همچنین متوجه شدیم که دانشگاه دارای مدارس حرفه ای در ارگانی، سیرمیک، سنگوس، بسمیل و سیلوان است. امروزه دارای 11 دانشکده، چهار مدرسه، 11 مدرسه حرفه ای، سه مدرسه تحصیلات تکمیلی، یک موسسه تمدنی و 8 مرکز تحقیقاتی و کاربردی تحت مدیریت دانشگاه است.

  زبان های آموزشی در دانشگاه دیکله  ، زبان ترکی و همچنین زبان عربی است، زیرا این دانشگاه در رتبه 52 در سطح جمهوری ترکیه  قرار دارد.

  علاوه بر این، رتبه 2297 را در جهان دارد که در آن کالج پزشکی و دندانپزشکی به اضافه کالج داروسازی و اکثر رشته های مهندسی و فناوری در دسترس است.

  علاوه بر گرایش های علوم سیاسی، اقتصادی و بین المللی، علوم انسانی، طراحی و معماری ………….

   

   

   جزئیات در مورد دانشگاه دیجله 

   

  شهر تاریخ تاسیس زبان مطالعه کنید رتبه بندی محلی رتبه بندی جهانی مسکن دانشگاه
  دیار باکر 1974 ترکی، عربی 52 2297 وجود داشته باشد

   

  دانشگاه دجله یکی از دانشگاه های دولتی ترکیه است و در جنوب شرقی ترکیه در شهر دیاربکر واقع شده است که در سال 1966 به دانشکده پزشکی دانشگاه آنکارا وابسته بود، اما در سال 1974 دانشکده علوم افتتاح شد. سپس دانشگاه دیاربکر نامیده شد، سپس در سال 1982 مستقل شد و به نام دانشگاه دجله نام گرفت که به نام رودخانه دجله در سواحل آن ساخته شد.

  امروزه بیش از سی هزار دانشجوی دختر و پسر پذیرفته می شود و پروفسور داکتر طالب گل ریاست دانشگاه را به عهده دارد و شامل بیش از سیزده دانشکده، بیش از یازده موسسه عالی و تعدادی مرکز تحقیقاتی است. به بیمارستان دجله در تخصص های مختلف و بسیاری از موسسات فنی و حرفه ای و مراکز تحقیقاتی دولتی و عمرانی در بسیاری از زمینه ها.

  دانشگاه دجله در سال 2015 اعلام کرد که تعدادی صندلی برای دانشجویان سوری فراهم می کند.

  رتبه بندی دانشگاه:

  دانشگاه دجله یک دانشگاه دولتی است و یکی از بهترین و قوی ترین دانشگاه های دولتی ترکیه محسوب می شود و در بین 3000 دانشگاه برتر در سطح جهانی رتبه بندی شده است. که آن را به مقصدی برای دانشجویان بین المللی به طور عام و اعراب به طور خاص تبدیل می کند، زیرا علاوه بر تمایز و پیشرفت، هر ساله تعداد زیادی دانشجوی بین المللی را در دانشگاه ممتاز خود می پذیرد.

  آمار تعداد دانشجویان:

  در حالی که تعداد دانشجویان آن طبق وب سایت دانشگاه برای سال 2019-2020 تقریباً 29486 دانشجو است، تعداد دانشجویان کارشناسی 20254 نفر و تعداد دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه دجله 9232 نفر است و در بین دانشجویان رتبه بندی شده است. بهترین دانشگاه های جمهوری ترکیه

  محل :

  از نظر موقعیت مکانی، این شهر در منطقه آناتولی به ویژه جنوب شرقی واقع شده است و یکی از شهرهای مهم جمهوری ترکیه است و بزرگترین شهر در بخش جنوب شرقی است که شهر دیاربکر در آن برنده جایزه اسکار شده است. بخش گردشگری که آن را به یکی از مناطق و مکان های مورد علاقه گردشگران خارجی و همچنین موقعیت و آب و هوای معتدل آن تبدیل می کند و این امر شما را تضمین می کند که با لذت در یک معادله یاد بگیرید.

  فکر می کنید اگر مقصدتان دانشگاه دجله باشد، با هم در مورد شهری که در آن تحصیل خواهید کرد، آشنا شویم؟

  شهر دیاربکر:

  شهر دیاربکر انکوباتور تمدن ها و یکی از شهرهای مهم جمهوری ترکیه محسوب می شود. مساحت این شهر 15272 کیلومتر مربع تخمین زده می شود و دومین شهر بزرگ منطقه آناتولی در جنوب شرقی ایالت ترکیه به شمار می رود که جمعیت آن امروز از 1362708 نفر فراتر رفته است و اکثریت آن ها هستند. کردها طبیعت زیبا و آب و هوای معتدل.

  مهم ترین مکان های دیدنی دیاربکر:

  با بسیاری از معروف ترین جاذبه های گردشگری که مشخصه شهر دیاربکر هستند آشنا شوید که در تمام خیابان ها، خانه ها و هتل های آن احساس زیبایی به شما می دهد.بنابراین، این شهر برای بسیاری یک مقصد توریستی بسیار محبوب و جذاب است، زیرا وجود دارد:

  • پل برای همیشه است.
  • مسجد جامع دیاربکر.
  • مسجد (بهرام پاشا عثمانی).
  • خانه جاهیت صدقی ترنجی.
  • کلیسای زرزیس
  • روحانیون سریانی

  دیاربکر اوت و هاوایی:

  در تبستان با ماشین سنگین و هوای بسیار گرم و در زیمستان هوا بسیار سرد و با ماشین سرد است.

  نحوه رفتن به دیاربکر:

  پروازهای منظم روزانه از آنکارا و استانبول با اتوبوس انجام می شود، سفر بین دیاربکر و استانبول تقریباً 15 ساعت و 42 دقیقه به مسافت 1.333 کیلومتر طول می کشد و فاصله آن تا آنکارا حدود 11 ساعت و یک ساعت است. و یک ربع از استانبول از طریق فرودگاه فاصله دارد.

  لیست فرودگاه های دیاربکر   :

  لیست فرودگاه های دیاربکر تنها شامل یک فرودگاه می شود که پروازهای محلی به تمام نقاط ترکیه را دریافت و راه اندازی می کند و همچنین پروازهای بین المللی به هر نقطه خارج از کشور را نیز شامل می شود. این فرودگاه در منطقه گازیلار واقع شده است و به دلیل داشتن یک ایستگاه مهم داخلی و بین المللی، مهمترین فرودگاه مرکزی منطقه به حساب می آید.

  شناخت دانشگاه:

  دانشگاه دجله نیز مورد تایید وزارت آموزش عالی ترکیه است و توسط اکثر کشورهای عربی به رسمیت شناخته شده است و یکی از مهمترین مزیت های آن این است که دانشگاه نیازی به آزمون پذیرش کالیوس یا SAT به عنوان پیش نیاز ندارد و ثبت نام را می پذیرد. برخی از گواهی های ثانویه که در آن دانشجو می تواند برای سه وزن در سیستم الکترونیکی به دانشگاه درخواست دهد.

  محوطه دانشگاه:

  دانشگاه دیکل دارای حدود 15 دانشکده مختلف، 20 مرکز تحقیقاتی و کاربردی، موسسات و بسیاری از مدارس حرفه ای است. این دانشگاه دارای برنامه های مختلف بسیار زیادی برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری است و همچنین دانشگاه دارای یک کتابخانه مرکزی علمی عظیم است که شامل کتاب های الکترونیکی بسیاری است که به توسعه آموزش و آموزش دانشجویان به منظور انجام تحقیقات علمی در همه زمینه ها کمک می کند. نقش آن در حمایت از فعالیت ها و تحقیقات علمی. دانشگاه دجله همچنین برنامه تبادل دانشجو (اراسموس) را برای دانشجویان خود فراهم می کند که با بسیاری از دانشگاه های اروپایی شرکت می کند، به این معنی که اگر دانشجو در این برنامه پذیرفته شود، می تواند یک سال تحصیلی را در دانشگاه های اروپایی طرف قرارداد با آن بگذراند.

   

  دانشکده ها و رشته های دانشگاه دیجله

  • دانشکده دندانپزشکی 
  • دانشکده داروسازی
  • دانشکده پزشکی
  • دانشکده شریعت
  • دانشکده علوم
  • دانشکده فنی و مهندسی
  • دانشکده مهندسی عمران
  • دانشکده معماری
  • دانشکده هنر و علوم انسانی
  • دانشکده آموزش و پرورش
  • دانشکده حقوق
  • دانشکده اقتصاد
  • دانشکده ارتباطات
  • دانشکده کشاورزی
  • دانشکده دامپزشکی

   

  دانشکده ها و رشته های دانشگاه دیجله

   

   پزشکی  زیست شناسی
   دندانپزشکی پرستاری
  داروخانه فلسفه
  مهندسی برق و الکترونیک اقتصاد
  مهندسی عمران الهیات
  مهندسی معدن تربیت معلم در علم
  معماری مدیریت ورزشی
  مهندسی مکانیک زبان عربی و ادبیات آن
  زبان ها و ادبیات ترکی معاصر جامعه شناسی
  زبان و ادبیات ترکی  تربیت معلم ترکی
  آموزش معلمان برای تدریس در مقطع ابتدایی علم مدیریت
  علوم سیاسی و مدیریت دولتی روابط عمومی و ارائه
  محصولات زراعی گیاهان باغ
  باستان شناسی تربیت معلم پیش دبستانی
  زیست شناسی مولکولی و ژنتیک تربیت معلم زبان و ادبیات ترکی
  حفاظت از گیاهان دامپزشکی
  تربیت معلم در رشته جغرافیا تربیت معلم شیمی
  تربیت معلم ریاضی تربیت معلم در مطالعات اجتماعی
  حقوق جانور شناسی
  تربیت معلم ریاضی تربیت معلم آلمانی
  مدیریت بهداشت تاریخ
  تربیت معلم زیست شناسی تربیت معلم زبان انگلیسی
  ریاضیات تربیت معلم تاریخ

   

  شهریه سالانه دانشگاه دجله دیار باکر 2023

  رشته و دانشکده های دانشگاه دجله 
  دانشکده دندانپزشکی
  برنامه اش را نام ببرید یک مشتری خوش مطالعه Hazina Ha در زبان ترکی ممکن است شدیدتر باشد Hazina Ha در دلار آمریکا ممکن است بیشتر باشد
  دندانپزشکی مشتری ترک 20000 1428
  دانشکده داروسازی
  برنامه اش را نام ببرید یک مشتری خوش مطالعه Hazina Ha در زبان ترکی ممکن است شدیدتر باشد Hazina Ha در دلار آمریکا ممکن است بیشتر باشد
  دارو سازی مشتری ترک 10500  750
  دانشکده ادبیات
  برنامه اش را نام ببرید یک مشتری خوش مطالعه Hazina Ha در زبان ترکی ممکن است شدیدتر باشد Hazina Ha در دلار آمریکا ممکن است بیشتر باشد
  زبان عربی و ادبیات آن عربی – ترکی 3700 265
  باستان شیناسی مشتری ترک 3700 265
  لهجه ها و ادبیات ترکی معاصر مشتری ترک 3700 265
  فلسفه مشتری ترک 3700 265
  دانشگاه شیناسی مشتری ترک 3700 265
  تاریخ مشتری ترک 3700 265
  مشتریان و ادبیات ترکی مشتری ترک 3700 265
  دانشکده علوم
  برنامه اش را نام ببرید یک مشتری خوش مطالعه Hazina Ha در زبان ترکی ممکن است شدیدتر باشد Hazina Ha در دلار آمریکا ممکن است بیشتر باشد
  زست اشناچی مشتری ترک 4600 328
  فیزیک مشتری ترک 4600 328
  علم متقارن مشتری ترک 4600 328
  ریاضیات مشتری ترک 4600 328
  Zest Schnaci Molecule و Zentik مشتری ترک 4600 328
  دانشکده حقوق 
  برنامه اش را نام ببرید یک مشتری خوش مطالعه Hazina Ha در زبان ترکی ممکن است شدیدتر باشد Hazina Ha در دلار آمریکا ممکن است بیشتر باشد
  حقوق مشتری ترک  5000 357
  اقتصاد دانمارک و علوم اداری
  برنامه اش را نام ببرید یک مشتری خوش مطالعه Hazina Ha در زبان ترکی ممکن است شدیدتر باشد Hazina Ha در دلار آمریکا ممکن است بیشتر باشد
  اقتصاد مشتری ترک  4,150  296
  اداره درآمد و کار مشتری ترک  4,150  296
  اداره نظارت بر های بهادشتی مشتری ترک  4,150  296
  علوم سیاسی و مدیریت دولتی مشتری ترک  4,150  296
  دانشکده الهیات 
  برنامه اش را نام ببرید یک مشتری خوش مطالعه Hazina Ha در زبان ترکی ممکن است شدیدتر باشد Hazina Ha در دلار آمریکا ممکن است بیشتر باشد
  الوهیت ها مشتری ترک 3700 265
  اتصالات دانشکدا 
  برنامه اش را نام ببرید یک مشتری خوش مطالعه Hazina Ha در زبان ترکی ممکن است شدیدتر باشد Hazina Ha در دلار آمریکا ممکن است بیشتر باشد
  لینک ها و اطلاعیه های عمومی مشتری ترک 3500 250

  دانشکده معماری

  برنامه اش را نام ببرید یک مشتری خوش مطالعه Hazina Ha در زبان ترکی ممکن است شدیدتر باشد Hazina Ha در دلار آمریکا ممکن است بیشتر باشد
  معماری مشتری ترک 5500 393
  دانشکده مهندسی
  برنامه اش را نام ببرید یک مشتری خوش مطالعه Hazina Ha در زبان ترکی ممکن است شدیدتر باشد Hazina Ha در دلار آمریکا ممکن است بیشتر باشد
  مهندسین برق و الکترونیک مشتری ترک 5 . 500 393
  مهندسان عمران مشتری ترک 5 . 500 393
  مهندسان مکانیک مشتری ترک 5 . 500 393
   دانشكده علوم و بهداشت
  برنامه اش را نام ببرید یک مشتری خوش مطالعه Hazina Ha در زبان ترکی ممکن است شدیدتر باشد Hazina Ha در دلار آمریکا ممکن است بیشتر باشد
  پرستاری مشتری ترک 4,150 296
  دانشکده پزشکی 
  برنامه اش را نام ببرید یک مشتری خوش مطالعه Hazina Ha در زبان ترکی ممکن است شدیدتر باشد Hazina Ha در دلار آمریکا ممکن است بیشتر باشد
  طب انسانی مشتری ترک 30000 2142
  دانشکده دامپزشکی
  برنامه اش را نام ببرید یک مشتری خوش مطالعه Hazina Ha در زبان ترکی ممکن است شدیدتر باشد Hazina Ha در دلار آمریکا ممکن است بیشتر باشد
  دندان پزشکی مشتری ترک 7700 550
  دانشکده کشاورزی
  برنامه اش را نام ببرید یک مشتری خوش مطالعه Hazina Ha در زبان ترکی ممکن است شدیدتر باشد Hazina Ha در دلار آمریکا ممکن است بیشتر باشد
  باغ باغ مشتری ترک 5 . 500 393
  حفظ گیلان مشتری ترک 5 . 500 393
  جانور شیناسی مشتری ترک 5 . 500 393
  گیلان یک مزرعه است مشتری ترک 5 . 500 393
  دانشکده آموزش و پرورش 
  برنامه اش را نام ببرید یک مشتری خوش مطالعه Hazina Ha در زبان ترکی ممکن است شدیدتر باشد Hazina Ha در دلار آمریکا ممکن است بیشتر باشد
  Amazwish یک مشتری آلمانی است مشتری ترک  3700 265
  تربیت معلم در درس جغرافیا مشتری ترک  3700 265
  علوم سرگرم کننده مشتری ترک  3700 265
  معلم ریاضی ابتدایی مشتری ترک  3700 265
  Amazwish English مشتری ترک  3700 265
  آموزش معلم ورزش مشتری ترک  3700 265
  تربیت معلم، پش دبستانی مشتری ترک  3700 265
  مطالعات اجتماعی مشتری ترک  3700 265
  خرمای متلاطم آمیزی دارد مشتری ترک  3700 265
  تدریس زبان و ادبیات ترکی مشتری ترک  3700 265
  آموزیش ترکی مشتری ترک  3700 265

   

  دکمه اشتراک گذاری فیسبوک

  مشاوران برتر آکادمی کرمی

  جهت تحصیل در ترکیه و آشنایی با دانشگاه ها و شرایط مربوطه آن لازم است که حتماً از یک متخصص با تجربه کمک بگیرید تا در انجام همه‌ مراحل به درست‌ترین روش ممکن عمل کنید. پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد مهاجرت تحصیلی به ترکیه و یا هرگونه سؤال در همین رابطه دارید با مشاوران برتر آکادمی کرمی تماس بگیرید تا بعد از بررسی کامل شرایط شما، بهترین راهنمایی‌ ها را در اختیارتان قرار دهند.

  شماره تماس

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا