ثبت نام دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت ایران در ترکیه برای سال تحصیلی (2025_2024) در حال انجام است!!!  

لیست دانشگاه های تایید ایران در ترکیه
دانشگاه های دولتی ترکیه

دانشگاه نجم الدین اربکان ترکیه: پذیرش بدون آزمون + شهریه 2024

 • معرفی کامل دانشگاه نجم الدین اربکان ترکیه

  دانشگاه نجم الدین اربکان (Necmettin Erbakan University) یکی از دانشگاه های دولتی کشور ترکیه است، که در سال 2010 در شهر قونیه تاسیس شده است. نجم الدین اربکان نام یکی از نخست وزیران سابق این کشور می باشد و این دانشگاه نام خود را به افتخار وی برگزیده است. این دانشگاه سومین موسسه آموزش عالی قدیمی در شهر قونیه می باشد.

  دانشگاه نجم الدین اربکان از جمله دانشگاه های ترکیه است که در همکاری با بخش صنعتی این فرصت را به دانشجویان خود می‌دهد تا از سال اول تحصیل وارد برنامه‌های کارآموزی شوند. علاوه بر این، مراکز تحقیقاتی و کاربردی این دانشگاه مطابق با نیازهای روز طراحی شده‌اند و هر روزه زیرساخت‌های تحقیقاتی دانشگاه در حال قوی‌تر شدن است.

  دانشکده دندانپزشکی دانشگاه نجم الدیناربکان، اولین دانشکده دندانپزشکی در ترکیه است، که موفق به دریافت گواهینامه های سیستم مدیریت بهداشت، سیستم مدیریت کیفیت و سیستم مدیریت رضایت مشتری توسط موسسه استاندارد ترکیه (TSE) شده است.

  دانشگاه نجم الدین اربکان ترکیه بورسیه های تحصیلی متنوعی را ارئه می دهد، که عبارتند از: بورسیه تحصیلی ترکیه بورسلاری، بورسیه اراسموس، بورسیه مولانا و فارابی می باشد.

  نوع دانشگاه دولتی
  زبان تدریس انگلیسی، ترکی
  سال تاسیس 2010
  شهر  قونیه
  تاییدیه دانشگاه تایید کشور های عربی و اتحادیه اروپا
  رنکینگ جهانی QS  1684
  نحوه پذیرش آزمون YOS ، TRYOS و با شرط معدل
  آدرس وب سایت دانشگاه https://www.erbakan.edu.tr/en/

  آدرس دانشگاه نجم الدین اربکان ترکیه

  دانشگاه نجم الدین اربکان در مرکز شهر قونیه در 270 کیلومتری آنکارا قرار دارد و دسترسی به آن به آسانی توسط وسایل حمل‌ونقل عمومی صورت می‌گیرد. خوابگاه‌های این دانشگاه در نزدیکی پردیس قرار دارد و به‌طورکلی تنها 4 تا 10 دقیقه جابه‌جایی بین آن‌ها به طول می‌انجامد. دانشگاه نجم الدین اربکان در 5 کیلومتری جنگل شهیتلر (şehitler) است و در کنار دانشگاه، پارک اولیا چلبی قرار دارد.

  آیا دانشگاه نجم الدین اربکان مورد تأیید ایران است؟

  دانشگاه نجم الدین اربکان، یکی از دانشگاه های دولتی ترکیه است که به دلیل سطح کیفیت آموزش و اعتبار جهانی توانسته است تاییدیه کشور های عربی و کشور های عضو اتحادیه اروپا را دریافت کند. همچنین این دانشگاه با عضویت در برنامه تبادل دانشجو اراسموس توانسته است، فرصت ادامه تحصیل را برای دانشجویان ممتاز خود در دانشگاه های پیشرفته ایجاد کند.

  در حال حاضر این دانشگاه در لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و مورد تایید بهداشت ایران قرار ندارد. اما با توجه به پیشرفت سطح علمی، این دانشگاه احتمال اینکه در سالهای آتی بتواند تاییدیه ایران را دریافت کند، بسیار بالا است.

  اگر قصد تحصیل در رشته‌های علوم پزشکی و علوم بهداشت را دارید و می‌خواهید در ایران مشغول به کار شوید، باید دانشگاه خود را از لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت ترکیه انتخاب کنید.

  رتبه و رنکینگ دانشگاه نجم الدین اربکان ترکیه

  رنکینگ دانشگاه ها بر اساس میزان فعالیت های علمی دانشگاه از جمله تعداد کتاب های تالیف شده، تعداد اعضای هیات علمی، تعداد مقالات در حوزه های مختلف، مقالات جهانی، فعالیت های علمی در سطح جهانی و… سنجیده می شود. برای همین هرچه رنکینگ یا رتبه ی یک دانشگاه بهتر باشد، مدرک تحصیلی آن دانشگاه اعتبار بیشتری دارد.

  دانشگاه نجم الدین اربکان ترکیه جزء 50 دانشگاه دولتی برتر ترکیه می باشد؛ که با توجه به قدمت و کیفیت آموزش توانسته است رتبه و اعتبار خوبی را در بین بهترین دانشگاه های جهان کسب کند.

  اعتبار دانشگاه نجم الدین اربکان ترکیه رتبه
  در بین بهترین دانشگاه های جهان  1684
  در بین بهترین دانشگاه های آسیا 617
  در بین بهترین دانشگاه های ترکیه 45

  شرایط پذیرش در دانشگاه نجم الدین اربکان ترکیه

  دانشگاه نجم الدین اربکان یکی از دانشگاه‌های مطرح ترکیه است که علاوه بر شهروندان ترکیه‌ای، دانشجوی بین‌المللی پذیرش می‌کند. همچنین این دانشگاه اغلب رشته های تحصیلی پرتقاضای ترکیه از جمله پزشکی، دندانپزشکی را ارائه می‌دهد و مقصد مناسبی برای افرادی است که قصد تحصیل در ترکیه و شرکت در آزمون‌های ورودی دانشگاه های ترکیه را دارند.

  پذیرش و دریافت نامه قبولی برای داوطلبان ایرانی در دانشگاه نجم الدین اربکان ترکیه از سه طریق امکان پذیر است. اولین روش با شرکت در آزمون یوس YOS اختصاصی خود دانشگاه می باشد، که داوطلبان برای پذیرش باید حداقل نمره قبولی مشخص شده در این آزمون را کسب کنند. لازم است بدانید که 50% ظرفیت پذیرش دانشگاه نجم الدین اربکان از نتایج آزمون یوس خود تکمیل می شود.

  کسب امتیاز حداقل 90 از 100 آزمون یوس دانشگاه نجم الدین اربکان برای قبولی در رشته های علوم پزشکی و حداقل نمره 70 برای رشته های غیر پزشکی الزامی می باشد.

  دانشگاه نجم الدین اربکان علاوه بر برگزاری آزمون یوس اختصاصی خود، می تواند بخشی از ظرفیت خود را از طریق آزمون مرکزی TRYOS پذیرش کند. این آزمون سالانه یکبار در بهمن ماه به صورت سراسری در ترکیه برگزار می شود. محتوای این آزمون با محتوای آزمون یوس اختصاصی دانشگاه ها کاملا مشابه می باشد.

  آزمون های ورودی دانشگاه نجم الدین اربکان، YOS و تومر هستند؛ حواستان باشد که حداقل نمره مورد نیاز TOMER برای قبولی در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی سطح C1 است.

  *اگر به دنبال تحصیل فیزیوتراپی در ترکیه هستید، پیشنهاد می کنیم مقاله آن را مطاله بفرمایید.

  تحصیل بدون آزمون در دانشگاه نجم الدین اربکان ترکیه

  در چند سال اخیر به دلیل رقایت بالای شرکت کنندگان آزمون یوس و عدم قبولی در رشته های پزشکی و دندانپزشکی، فرصت پذیرش بدون کنکور و آزمون ورودی در برخی از دانشگاه های دولتی ترکیه برای داوطلبان ممتاز بین المللی ایجاد شده است.

  سومین روش برای ورود به دانشگاه نجم الدین اربکان پذیرش از طریق سوابق تحصیلی مقطع دبیرستان می باشد.با استفاده از این روش تمامی داوطلبان ایرانی می توانند بدون آزمون، اما با پرداخت شهریه سالیانه در این دانشگاه مشغول به تحصیل شوند.

  متقاضیان علاقه مند به پذیرش در دانشگاه نجم الدین اربکان علاوه بر شرکت در آزمون، باید تمام سوابق تحصیلی خود را به زبان ترکی ترجمه نموده و به دانشگاه ارسال نمایید.

  اگر واجد شرایط سنی کمتر از 25 سال و حداقل معدل دیپلم 17 هستید، می توانید با مشاوران برتر آکادمی کرمی تماس بگیرید و از تاریخ پذیرش بدون کنکور دانشگاه های دولتی ترکیه مطلع شوید.

  *اگر به دنبال تحصیل دندانپزشکی در ترکیه هستید، پیشنهاد می کنیم مقاله آن را مطاله بفرمایید.

  تبادل دانشجو در دانشگاه نجم الدین اربکان ترکیه

  دانشگاه نجم الدین اربکان عضو برنامه تبادل دانشجو اراسموس با کشور های عضو اتحادیه اروپا می باشد. با استفاده از این شرایط تمامی دانشجویان ممتاز می توانند بدون هزینه و کاملا رایگان به مدت یک سال تحصیلی در یکی از دانشگاه های معتبر کشور های عضو اتحادیه مشغول به تحصیل شوند و تجربه تحصیلی خوبی را بدست آورند.

  برای شرکت در بورسیه تبادل دانشجو اراسموس مقاطع کاردانی و کارشناسی باید دارای حداقل معدل 2/20 از 4 یا 58 از 100 باشند و همینطور برای دانشجویان مقطع ارشد و دکتری باید حداقل معدل 2/50 از 4 یا 65 از 100 باشد. دانشجویان در تمامی مقاطع کاردانی، کارشناسی، ارشد و دکترا باید سال اول را گذرانده باشند و از شرایط معدل و رزومه خوب برخوردار باشند.

  با استفاده از این روش دانشجویان می توانند تا 12 ماه در هر مقطع تحصیلی از این شرایط بهره مند شوند.

  تحصیل پزشکی در دانشگاه نجم الدین اربکان 

  طول مدت تحصیل پزشکی در ترکیه شش سال می باشد. داوطلبان ایرانی برای تحصیل پزشکی در دانشگاه نجم الدین اربکان باید واجد شرایط سنی کمتر از 25 سال و معدل حداقل 17 باشند، تا بتوانند بدون شرکت در آزمون یوس و صرفا بر اساس سوابق برای تحصیل در این دانشگاه اقدام کنند.

  مدرک پزشکی دانشگاه نجم الدین اربکان در حال حاضر مورد تایید وزارت بهداشت ایران نیست، اما دارای تاییدیه کشور های عربی، کشور های عضو اتحادیه اروپا هست. اگر قصد دارید بعد از اتمام تحصیل در ایران وارد بازار کار شوید، شما می توانید دوره عمومی خود را در دانشگاه نجم الدین اربکان و تخصص خود را در یکی از دانشگاه های مورد تایید بهداشت ایران بگذرانید تا مدرک شما در ایران ارزشیابی گردد.

  زبان تحصیل پزشکی در دانشگاه نجم ادین اربکان ترکی می باشد، به همین دلیل داوطلبان برای ورود به دوره اصلی پزشکی باید مدرک بین المللی TOMER را به دانشگاه ارائه دهند.

  مشاوران برتر آکادمی کرمی

  مشاوران برتر آکادمی کرمی با سابقه پنج سال مشاوره در زمینه مهاجرت تحصیلی به ترکیه، در این مقاله سعی بر ارائه به روز ترین مطالب نموده اند و همینطور متخصصین ما همواره در تلاش اند متناسب با شرایط موجود، بهترین مسیر ادامه تحصیل را به داوطلبان پیشنهاد دهند. در ادامه به طور کامل به شرایط تحصیل در دانشگاه نجم الدبن اربکان ترکیه پرداخته ایم.

  09104509900

  شهریه تحصیل در دانشگاه نجم الدین اربکان ترکیه

  دانشگاه نجم الدین اربکان قونیه یکی از دانشگاه های دولتی ترکیه می باشد، که شهریه سالانه به لیر دریافت می کند و هزینه این دانشگاه نسبت به دانشگاه های خصوصی ترکیه بسیار مناسب و مقرون به صرفه تر می باشد، و شرایط پرداخت شهریه در دو قسط وجود دارد، در ادامه شهریه های به روز این دانشگاه را برای اکثر رشته های پرطرفدار این دانشگاه  ارائه داده ایم.

  نام رشته زبان تحصیل  شهریه
  پزشکی ترکی  28.000
  دندانپزشکی ترکی 17.000
  فیزیوتراپی ترکی 2.053
  پرستاری ترکی 2.053
  مامایی ترکی 2.053
  تغذیه ترکی 2.053
  مهندسی ترکی 5.478
  معماری و هنر ترکی 4.193

  دانشگاه نجم الدین اربکان قونیه، شهریه یک سال تحصیلی را در دو قسط دریافت می کند، دانشجو در زمان ثبت نام حضوری و شروع دوره تحصیلی موظف به پرداخت نیمی از شهریه کل یک سال تحصیلی می باشد و الباقی شهریه در نیمه دوم سال، اواخر دی ماه تسویه می گردد.

  مدارک مورد نیاز ثبت نام دانشگاه نجم الدین اربکان 

  برای پذیرش در مقاطع کاردانی، کارشناسی و رشته های علوم پزشکی دانشگاه نجم الدین اربکان باید مدارک خود را به همراه ترجمه رسمی و معتبر در وبسایت دانشگاه بارگذاری نمایید. مدارک ثبت نام شامل موارد زیر می باشد:

  • اسکن پاسپورت
  • اسکن عکس 4*3
  • نتایج یکی از آزمون های YOSو TRYOS
  • اصل مدرک دیپلم به همراه ترجمه ترکی یا انگلیسی
  • ریز نمرات دوره ی تحصیلی دبیرستان به همراه ترجمه زبان ترکی یا انگلیسی
  • در صورتی که فارغ التحصیل دیپلم نظام قدیم هستید به ترجمه مدرک پیش دانشگاهی و ریزنمرات آن هم الزامی است.

  نکته مهم! اگر دانش آموز سال آخر دبیرستان هستید با ترجمه کارنامه سال دهم، یازدهم و کارنامه ترم اول دوازدهم به همراه ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل می توانید برای پذیرش دانشگاه های ترکیه اقدام کنید.

  *برای تحصیل  بدون آزمون در دانشگاه های مورد تایید ایران در ترکیه هستید، پیشنهاد می کنیم مقاله  دانشگاه های باهچه شهیر، مدیپول استانبول، آیدین و یدی تپه را مطالعه بفرمایید.

  زبان تحصیل در دانشگاه نجم الدین اربکان

  زبان تحصیل در دانشگاه نجم الدین اربکان به ترکی می باشد و در برخی از رشته های مدیریت هواپیمایی، مهندسی هوانوردی و روابط بین الملل 70 درصد ترکی و 30 درصد انگلیسی ارائه می شود. برای پذیرش اولیه نیازی به ارائه مدرک زبان نیست. اما، برای شروع دوره تحصیلی اصلی داوطلب باید از سطح زبان آکادمیک خوبی برخوردار باشد و با شرکت در آزمون تعیین سطح زبان دانشگاه با کسب امتیاز قابل قبول، می تواند وارد دوره اصلی شوند.

  اما اگر داوطلبان از قبل یکی از مدارک معتبر بین المللی را به دانشگاه ارائه دهند، دیگر نیازی به شرکت در آزمون تعیین سطح زبان دانشگاه ندارند. مدارک قابل قبول دانشگاه برای تحصیل به زبان ترکی مدرک تومر TOMER و برای تحصیل به زبان انگلیسی ارائه مدرک تافل TOFEL الزامی می باشد.

  در صورتی که داوطلب مدرک زبان نداشته باشد و یا موفق به کسب امتیاز در آزمون تعیین سطح دانشگاه نشود، باید به مدت یک سال در دوره آمادگی زبان دانشگاه شرکت کند و در این بازه زمانی اجازه اخذ واحد درسی نخواهند داشت، این دوره در خود دانشگاه و فقط به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

  بورسیه تحصیلی دانشگاه نجم الدین اربکان ترکیه

  دانشگاه نجم الدین اربکان برای دانشجویان بین المللی ممتاز شرایط پذیرش بدون آزمون و بدون هزینه را فراهم نموده است. این بورسیه یکی از جامع‌ترین بورسیه‌های تحصیلی ترکیه برای تمامی مقاطع تحصیلی است، که بودجه آن توسط دولت ترکیه تامین می شود.

  داوطلبان با اخذ این بورسیه از پرداخت شهریه به دانشگاه، هزینه خوابگاه، هزینه دوره آمادگی زبان کاملا معاف می شود و حتی یک کمک هزینه مالی به صورت ماهانه  از دانشگاه دریافت می کند. زمان ارسال درخواست برای بورسیه تحصیلی از اواخر دی تا اوایل اسفند می باشد.

  برای قبولی در بورسیه رشته پزشکی، دندانپزشکی و مقطع کارشناسی رشته های پیراپزشکی، داوطلب باید سن کمتر از 21 سال و معدل دیپلم حداقل 18 داشته یاشد.

  نکته مهم! شرایط سن و معدل به تنهایی برای قبولی در بورسیه دانشگاه نجم الدین اربکان کافی نیست و داوطلب علاوه برآن، باید از یک رزومه علمی خوب برخوردار باشد یعنی از قبل یکی از مدارک بین المللی زبان تافل یا تومر را اخذ کرده باشد و در المپیاد های علمی، کشوری، استانی لوج تقدیر دریافت کرده باشد و یا اختراع، کتاب یا مقاله ای را به ثبت رسانده باشد.

  توجه کنید که اگر همه مدارک ذکر شده را داشته باشید، شانس شما برای بورسیه شدن در دانشگاه های دولتی ترکیه بسیار زیاد خواهد بود.

  آزمون یوس دانشگاه نجم الدین اربکان قونیه

  ثبت نام آزمون یوس دانشگاه نجم الدین اربکان در اواخر بهمن هر سال شروع می شود و متقاضیان به مدت یک الی دو ماه فرصت ثبت نام از طریق سایت دانشگاه را دارند. محتوای آزمون این دانشگاه سه درس هوش، هندسه و ریاضی میباشد و شامل 80 سوال  با 120 دقیقه زمان پاسخگویی می باشد.

  آزمون یوس این دانشگاه سالانه یکبار در بازه زمانی اردیبهشت الی تیر ماه برگزار می شود و نتیجه آن به مدت دو سال اعتبار دارد. نکته قابل توجه اینکه، بر اساس رتبه آزمون یوس دانشگاه نجم الدین اربکان، می توانید برای دانشگاه های دولتی دیگر ترکیه، انتخاب رشته کنید و شانس قبولی خود را بالا ببرید.

  دانشکده های دانشگاه نجم الدین اربکان

  دانشگاه نجم الدین اربکان در ابتدا شامل 6 دانشکده علوم تربیتی، علوم پایه، هوانوردی و علوم فضایی، مهندسی و معماری، علوم اجتماعی، علوم انسانی و گردشگری بود. در سال 2012 دانشگاه قونیه به دانشگاه Necmettin Erbakan تغییر نام داد و دانشکده‌های دیگری را در همان سال به مجموعه اضافه کرد.

  در حال حاضر این دانشگاه دارای 20 دانشکده، 8 مدرسه فنی حرفه‌ای، 28 مرکز تحقیقاتی، 4 مؤسسه تحصیلات تکمیلی، 1 مدرسه عالی زبان‌های خارجی و 1 کنسرواتور موسیقی و هنرهای زیبا است.

  • دانشکده تعلیم و تربیت
  • دانشکده الهیات
  • دانشکده دندانپزشکی
  • دانشکده آموزش ارگلی
  • دانشکده کشاورزی ارگلی
  • دانشکده علوم پایه
  • دانشکده هنرهای زیبا و معماری
  • دانشکده هوانوردی و فضانوردی
  • دانشکده پرستاری
  • دانشکده حقوق
  • دانشکده پزشکی مرام
  • دانشکده مهندسی
  • دانشکده علوم بهداشتی
  • دانشکده مهندسی
  • دانشکده علوم بهداشتی سیدیشهیر کمیل آکنات
  • دانشکده علوم سیاسی
  • دانشکده علوم اجتماعی و انسانی
  • دانشکده گردشگری
  • دانشکده علوم کاربردی
  • دانشکده دامپزشکی

  رشته های دانشگاه نجم الدین اربکان

  بیش از 35،000 دانشجو در حال تحصیل در دانشگاه اربکان ترکیه هستند. این دانشجویان در طیف وسیعی از رشته‌ها که توسط 20 دانشکده این دانشگاه فعالیت می‌کنند، ثبت نام شده‌اند. در ادامه برخی از پرطرفدارترین رشته‌های دانشگاه اربکان را نام می‌بریم:

  • پزشکی
  • دندانپزشکی
  • فیزیوتراپی
  • پرستاری
  • روان‌شناسی
  • فیزیوتراپی و توان‌بخشی
  • مهندسی کامپیوتر
  • مهندسی عمران
  • مهندسی برق
  • معماری
  • آشپزی
  • رادیو، تلویزیون و سینما

  پذیرش دانشگاه نجم الدین اربکان در مقطع ارشد و دکتری

  داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در مقاطع ارشد و دکتری دانشگاه نجم الدین اربکان ترکیه را دارند، می توانند در دو آزمون GRE و ALES شرکت نمایند. آزمون آلس برای ورود دانشجویان ترکی زبان و اهل کشور ترکیه است. آزمون GRE آزمون اصلی برای پذیرش در مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه های دولتی ترکیه می باشد و چه متقاضیان داخلی و چه خارجی می توانند از این طریق اقدام به تحصیل در این دانشگاه نمایند.

  نکته مهم! برای پذیرش در دوره کارشناسی ارشد ترجمه (انگلیسی و یا ترکی) مدارک کارشناسی و دیپلم به همراه ریز نمرات هر دو مقطع و برای دوره دکتری ترجمه (انگلیسی یا ترکی) مدارک دوره دبیرستان، کارشناسی و کارشناسی ارشد به همراه ریز نمرات هر سه مقطع مورد نیاز است. همچنین برای پذیرش مقطع دکترا مدرک زبان تافل الزامی است.

  در صورتی که شما بخواهید در مقاطع  تحصیلات تکمیلی دانشگاه نجم الدین اربکان به زبان ترکی استانبول تحصیل کنید، میتوانید در آزمون ALES شرکت کنید و همچنین به طور کلی چه به زبان انگلیسی و چه ترکی قصد ادامه تحصیل در این دانشگاه را داشته باشید میتوانید در آزمون GRE شرکت کنید.

  امکانات دانشگاه نجم الدین اربکان

  دانشگاه نجم الدین اربکان با فراهم نمودن امکانات تحصیلی، آموزشی و رفاهی گوناگون سعی در تربیت دانشجویانی کوشا، خلاق و متفکر دارد. از جمله امکاناتی که این دانشگاه برای دانشجویان خود فراهم نموده است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عضویت در برنامه های تبادل دانشجویی همچون اراسموس و فراهم نمودن امکانات تحصیلی دانشجویان در برترین دانشگاه های اروپایی
  • لابراتوار های کامپیوتری و آموزش زبان انگلیسی
  • انجمن های دانشجویی متعدد در زمینه های گوناگون علمی، آموزشی، اجتماعی، فرهنگی و هنری
  • کتابخانه های بزرگ و مجهز
  • امکانات گوناگون ورزشی
  • رستوران ها، کافه تریا ها با قیمت های مناسب

  خوابگاه دانشگاه نجم الدین اربکان ترکیه

  دانشگاه نجم الدین اربکان در تمامی پردیس های خود، شرایط استفاده از خوابگاه اختصاصی با امکانات رفاهی متنوع را در اختیار دانشجویان خارجی قرار داده است. بطور متوسط هزینه اجاره اتاق های سه تخت خوابگاه این دانشگاه ماهانه بین 2 الی 3 هزار لیر متغیر می باشد. هزینه های زندگی دانشجویی در شهر قونیه نسبت به استانبول مناسب تر و ماهانه حدود 7000 لیر است. 

  مشاوران برتر آکادمی کرمی

  جهت تحصیل در ترکیه و آشنایی با دانشگاه ها و شرایط مربوطه آن لازم است که حتماً از یک متخصص با تجربه کمک بگیرید تا در انجام همه‌ مراحل به درست‌ترین روش ممکن عمل کنید. پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد مهاجرت تحصیلی به ترکیه و یا هرگونه سؤال در همین رابطه دارید با مشاوران برتر آکادمی کرمی تماس بگیرید تا بعد از بررسی کامل شرایط شما، بهترین راهنمایی‌ ها را در اختیارتان قرار دهند.

  شماره تماس

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا