ثبت نام دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت ایران در ترکیه برای سال تحصیلی (2025_2024) در حال انجام است!!!  

لیست دانشگاه های تایید ایران در ترکیه
وبلاگ

دانشگاه آیدین عدنان مندرس ترکیه: پذیرش بدون آزمون + شهریه 2024

 • معرفی کامل دانشگاه عدنان مندرس ترکیه

  دانشگاه عدنان مندرس (Adnan Menderes University) یکی از دانشگاه های دولتی کشور ترکیه می باشد که فعالیت خود را به صورت رسمی در سال 1992 و در شهر آیدین آغاز کرد. دانشگاه عدنان در لیست پنجاه دانشگاه برتر کشور ترکیه قرار گرفته است. زبان آموزشی این دانشگاه ترکی بوده و از همین رو تمامی دانشجویان می بایست به این زبان تسلط کافی داشته باشند.

  به دلیل عضویت این دانشگاه در برنامه های تبادل دانشجویی همچون اراسموس و فارابی، دانشجویان این دانشگاه امکان ادامه تحصیل در برترین دانشگاه های اروپایی دارند. دانشجویان می توانند چندین ترم در این دانشگاه ها تحصیل کرده و از آموزش و خدمات بی نظیر این دانشگاه ها استفاده نمایند. این دانشگاه در طی سالیان گذشته به سطح علمی و کیفی بسیاری دست یافته و این هدف را نیز ادامه می دهد.

  نوع دانشگاه دولتی
  زبان تدریس  ترکی و انگلیسی
  سال تاسیس 1992
  شهر  آیدین
  تاییدیه دانشگاه تایید کشور های عربی و اتحادیه اروپا
  رنکینگ جهانی QS  2083
  نحوه پذیرش آزمون YOS ،TRYOS و با شرط معدل
  آدرس وب سایت دانشگاه https://www.adu.edu.tr/

  آیا دانشگاه عدنان مندرس مورد تأیید ایران است؟

  دانشگاه عدنان مندرس، یکی از دانشگاه های دولتی ترکیه است که به دلیل سطح کیفیت آموزش و اعتبار جهانی توانسته است تاییدیه کشور های عربی و کشور های عضو اتحادیه اروپا را دریافت کند. همچنین این دانشگاه با عضویت در برنامه تبادل دانشجو اراسموس توانسته است، فرصت ادامه تحصیل را برای دانشجویان ممتاز خود در دانشگاه های پیشرفته ایجاد کند.

  در حال حاضر دانشگاه عدنان مندرس درلیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و مورد تایید بهداشت ایران قرار ندارد. اما با توجه به پیشرفت سطح علمی، این دانشگاه احتمال اینکه در سالهای آتی بتواند تاییدیه ایران را دریافت کند، بسیار بالا است.

  دانشگاه عدنان مندرس مورد تایید اتحادیه اروپا

  موقعیت مکانی دانشگاه عدنان مندرس ترکیه

  دانشگاه عدنان مندرس در شهر آیدین در 170 کیلومتری شهر ازمیر، یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری ترکیه واقع شده است. شهر آیدین در منطقه دریای اژه در غرب ترکیه قرار دارد و از نظر کشاورزی و گردشگری در زمره شهرهای پیشرفته قرار دارد. شهر آیدین یکی از مهم ترین شهرهایی است که در ترکیه و حتی در کل جهان گردشگران را به خود جذب می کند.

  به صورت روزانه از آنکارا و استانبول امکان حمل و نقل به شهر آیدین با استفاده از اتوبوس انجام می شود، مسیر بین آیدین و استانبول تقریباً 5 ساعت و 44 دقیقه با مسافت 572 کیلومتر طول می کشد و فاصله آن تا آنکارا تقریباً 7 ساعت و 11 دقیقه است.

  رنکینگ و رتبه بندی دانشگاه عدنان مندرس

  دانشگاه عدنان مندرس جزء 50 دانشگاه دولتی برتر ترکیه می باشد؛ که با توجه به قدمت و کیفیت آموزش توانسته است رتبه و اعتبار خوبی را در بین بهترین دانشگاه های جهان کسب کند.

  دانشگاه عدنان مندرس در رتبه‌بندی‌های ملی و بین‌المللی دارای جایگاه ویژه‌ای است و همواره فعالیت‌ها و پژوهش‌های علمی زیادی را در سطح بین‌المللی ارائه می‌کند.

  اعتبار دانشگاه عدنان مندرس ترکیه   رتبه
  در بین دانشگاه های جهان  2083
  در بین دانشگاه های ترکیه 36

  دانشکده و رشته های دانشگاه عدنان مندرس

  دانشگاه عدنان مندرس شامل 20 دانشکده، بسیاری از مراکز تحقیقاتی و کاربردی، موسسات و مدارس حرفه ای است و برنامه های مختلفی را برای دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهد.

  لیست دانشکده های دانشگاه آیدین عدنان مندرس ترکیه

  دانشکده کشاورزی/ دانشکده دامپزشکی/ دانشکده علوم کاربردی/ دانشکده گردشگری/ دانشکده پزشکی/ دانشکده علوم ورزشی/ دانشکده معماری و طراحی/ دانشکده مدیریت بازرگانی/ دانشکده علوم بهداشت/ دانشکده اقتصاد و علوم اداری/ دانشکده هنرهای زیبا/ دانشکده مهندسی/ دانشکده حمل و نقل /دانشکده علوم اسلامی /دانشکده علوم انسانی و اجتماعی /دانشکده ارتباطات/ دانشکده پرستاری/ دانشکده علوم/ دانشکده علوم و هنر /دانشکده دندانپزشکی /دانشکده اقتصاد

  دانشگاه عدنان مندرس دوره‌ها و برنامه‌هایی در رشته‌های مختلف ارائه می‌دهد که دانشجویان می‌توانند از طریق شرکت در این دوره‌ها مدارک تحصیلی معتبر در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری و… دریافت کنند. در قسمت زیر می‌توانید برخی از رشته‌هایی که در در این دانشگاه ارائه می‌شود را مشاهده کنید.

  لیست رشته های دانشگاه عدنان مندرس

  رشته‌های مدیریتی رشته‌های هنری رشته‌های مهندسی کشاورزی/ معماری /دندانپزشکی/اقتصاد آموزش و تدریس/ پرستاری/ دامپزشکی/ جامعه ‌شناسی/ گردشگری/ روانشناسی ریاضیات ادبیات

  شرایط پذیرش دانشگاه عدنان مندرس ترکیه

  دانشگاه عدنان مندرس یکی از دانشگاه‌های مطرح ترکیه است که علاوه بر شهروندان ترکیه‌ای، دانشجوی بین‌المللی پذیرش می‌کند. همچنین این دانشگاه اغلب رشته های تحصیلی پرتقاضای ترکیه از جمله پزشکی، دندانپزشکی را ارائه می‌دهد و مقصد مناسبی برای افرادی است که قصد تحصیل در ترکیه و شرکت در آزمون‌های ورودی دانشگاه های ترکیه را دارند.

  پذیرش و دریافت نامه قبولی برای داوطلبان ایرانی در دانشگاه عدنان مندرس ترکیه از سه طریق امکان پذیر است. اولین روش با شرکت در آزمون یوس YOS اختصاصی خود دانشگاه و کسب امتیاز حداقل 90 از 100 برای رشته های علوم پزشکی و حداقل نمره 70 برای رشته های غیر پزشکی می توانند برای انتخاب رشته اقدام بنمایند.

  لازم است بدانید که 50% ظرفیت پذیرش دانشگاه عدنان مندرس از نتایج آزمون یوس خود تکمیل می شود، به جز این روش، داوطلبان می توانند با کسب امتیاز در آزمون یوس دانشگاه های دیگر و یا شرکت در آزمون مرکزی TRYOS برای پذیرش دانشگاه عدنان مندرس ترکیه اقدام کنند.

  آزمون های ورودی عدنان مندرس، YOS و تومر هستند؛ حواستان باشد که حداقل نمره مورد نیاز TOMER برای قبولی در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی سطح C1 است.

  *اگر به دنبال تحصیل دندانپزشکی در ترکیه هستید، پیشنهاد می کنیم مقاله آن را مطاله بفرمایید.

  شرایط پذیرش و تحصیل در دانشگاه عدنان مندرس ترکیه

  در چند سال اخیر به دلیل رقایت بالای شرکت کنندگان آزمون یوس و عدم قبولی در رشته های پزشکی و دندانپزشکی، فرصت پذیرش بدون کنکور و آزمون ورودی در برخی از دانشگاه های دولتی ترکیه برای داوطلبان ممتاز بین المللی ایجاد شده است. سومین روش برای ورود به دانشگاه عدنان مندرس پذیرش از طریق سوابق تحصیلی مقطع دبیرستان می باشد.

  با استفاده از این روش تمامی داوطلبان ایرانی می توانند بدون آزمون، اما با پرداخت شهریه سالیانه برای تحصیل در دانشگاه عدنان مندرس مشغول به تحصیل شوند. اگر واجد شرایط سنی کمتر از 25 سال و حداقل معدل دیپلم 18 هستید، می توانید با مشاوران برتر آکادمی کرمی تماس بگیرید و از تاریخ پذیرش بدون کنکور دانشگاه های دولتی ترکیه مطلع شوید.

  متقاضیان علاقه مند به پذیرش در دانشگاه عدنان مندرس علاوه برشرکت در آزمون باید تمام سوابق تحصیلی خود را به زبان ترکی ترجمه نموده و به دانشگاه ارسال نمایید همچنین در صورت أخذ پذیرش، باید ویزای تحصیلی خود را به دانشگاه ارائه دهند.

  چنانچه شما دارای رتبه‌ بالا و نمرات خوب در سطح دبیرستان هستید، می‌توانید شانس خود را برای تحصیل در این دانشگاه امتحان کنید.

  تحصیل پزشکی در دانشگاه عدنان مندرس

  طول مدت تحصیل پزشکی در ترکیه شش سال می باشد. داوطلبان ایرانی برای تحصیل پزشکی در دانشگاه عدنان مندرس باید واجد شرایط سنی کمتر از 25 سال و معدل حداقل 17 باشند، تا بتوانند بدون شرکت در آزمون یوس و صرفا بر اساس سوابق برای تحصیل در این دانشگاه اقدام کنند.

  مدرک پزشکی دانشگاه عدنان مندرس در حال حاضر مورد تایید وزارت بهداشت ایران نیست، اما دارای تاییدیه کشور های عربی، کشور های عضو اتحادیه اروپا هست. اگر قصد دارید بعد از اتمام تحصیل در ایران وارد بازار کار شوید، شما می توانید دوره عمومی خود را دراین دانشگاه و تخصص خود را در یکی از دانشگاه های مورد تایید بهداشت ایران بگذرانید تا مدرک شما در ایران ارزشیابی گردد.

  زبان تحصیل پزشکی در دانشگاه عدنان مندرس ترکی می باشد، به همین دلیل داوطلبان برای ورود به دوره اصلی پزشکی باید مدرک بین المللی TOMER را به دانشگاه ارائه دهند.

  مشاوران برتر آکادمی کرمی

  مشاوران برتر آکادمی کرمی با سابقه پنج سال مشاوره در زمینه مهاجرت تحصیلی به ترکیه، در این مقاله سعی بر ارائه به روز ترین مطالب نموده اند و همینطور متخصصین ما همواره در تلاش اند متناسب با شرایط موجود، بهترین مسیر ادامه تحصیل را به داوطلبان پیشنهاد دهند. در ادامه به طور کامل به شرایط تحصیل در دانشگاه عدنان مندرس پرداخته ایم.

  برای مشاوره رایگان تلفنی هر روز هفته از ساعت 9 صبح الی 8 شب پاسخگوی سوالات شما هستیم.

  09104509900

  پذیرش دانشگاه عدنان مندرس در مقطع ارشد و دکتری

  متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل در مقاطع ارشد و دکتری دانشگاه عدنان مندرس ترکیه را دارند، می توانند در دو آزمون GRE و ALES شرکت نمایند. آزمون آلس برای ورود دانشجویان ترکی زبان و اهل کشور ترکیه است. آزمون GRE آزمون اصلی برای پذیرش در مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه های دولتی ترکیه می باشد و چه متقاضیان داخلی و چه خارجی می توانند از این طریق اقدام به تحصیل در این دانشگاه نمایند.

  نکته مهم! برای پذیرش در دوره کارشناسی ارشد ترجمه (انگلیسی و یا ترکی) مدارک کارشناسی و دیپلم به همراه ریز نمرات هر دو مقطع و برای دوره دکتری ترجمه (انگلیسی یا ترکی) مدارک دوره دبیرستان ، کارشناسی و کارشناسی ارشد به همراه ریز نمرات هر سه مقطع مورد نیاز است. همچنین برای پذیرش مقطع دکترا مدرک زبان تافل الزامی است.

  در صورتی که شما در دانشگاه عدنان مندرس بخواهید در مقاطع تکمیلی به زبان ترکی استانبول تحصیل کنید، میتوانید در آزمون ALES شرکت کنید و همچنین به طور کلی چه به زبان انگلیسی و چه ترکی قصد ادامه تحصیل در این دانشگاه را داشته باشید میتوانید در آزمون GRE شرکت کنید.

  مدارک مورد نیاز ثبت نام دانشگاه عدنان مندرس

  • اسکن پاسپورت
  • اسکن عکس 4*3
  • نتایج یکی از آزمون های YOSو TRYOS
  • اصل مدرک دیپلم به همراه ترجمه ترکی یا انگلیسی
  • ریز نمرات دوره ی تحصیلی دبیرستان به همراه ترجمه زبان ترکی یا انگلیسی
  • در صورتی که فارغ التحصیل دیپلم نظام قدیم هستید به ترجمه مدرک پیش دانشگاهی و ریزنمرات آن هم الزامی است.

  نکته مهم! اگر دانش آموز سال آخر دبیرستان هستید با ترجمه کارنامه سال دهم، یازدهم و کارنامه ترم اول دوازدهم به همراه ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل می توانید برای پذیرش دانشگاه های ترکیه اقدام کنید.

  *برای تحصیل  بدون آزمون در دانشگاه های مورد تایید ایران در ترکیه هستید، پیشنهاد می کنیم مقاله  دانشگاه های باهچه شهیر، مدیپول استانبول، آیدین و یدی تپه را مطالعه بفرمایید.

  تبادل دانشجو در دانشگاه عدنان مندرس ترکیه

  دانشگاه عدنان مندرس عضو برنامه تبادل دانشجو اراسموس با کشور های عضو اتحادیه اروپا می باشد. با استفاده از این شرایط تمامی دانشجویان ممتاز می توانند بدون هزینه و کاملا رایگان به مدت یک سال تحصیلی در یکی از دانشگاه های معتبر کشور های عضو اتحادیه مشغول به تحصیل شوند و تجربه تحصیلی خوبی را بدست آورند.

  دانشگاه عدنان مندرس با بیش از ۱۵۰ کشور توافق‌نامه بین‌المللی امضا کرده است که می‌تواند فرصت‌های متعددی را در سطح جهانی برای دانشجویانِ علاقمند، فراهم کند.

  برای شرکت در بورسیه تبادل دانشجو اراسموس مقاطع کاردانی و کارشناسی باید دارای حداقل معدل 2/20 از 4 یا 58 از 100 باشند و همینطور برای دانشجویان مقطع ارشد و دکتری باید حداقل معدل 2/50 از 4 یا 65 از 100 باشد. دانشجویان در تمامی مقاطع کاردانی، کارشناسی، ارشد و دکترا باید سال اول را گذرانده باشند و از شرایط معدل و رزومه خوب برخوردار باشند

  با استفاده از این روش دانشجویان می توانند تا 12 ماه در هر مقطع تحصیلی از این شرایط بهره مند شوند.

  دانشگاه عدنان مندرس عضو برنامه اراسموس

  *اگر به دنبال تحصیل فیزیوتراپی در ترکیه هستید، پیشنهاد می کنیم مقاله آن را مطاله بفرمایید.

  شهریه دانشگاه عدنان مندرس ترکیه 2023

  دانشگاه عدنان مندرس یکی از دانشگاه های دولتی ترکیه می باشد، که شهریه سالانه به لیر دریافت می کند و هزینه این دانشگاه نسبت به دانشگاه های خصوصی ترکیه بسیار مناسب و مقرون به صرفه تر می باشد، و شرایط پرداخت شهریه در دو قسط وجود دارد، در ادامه شهریه های به روز این دانشگاه را برای اکثر رشته های پرطرفدار این دانشگاه  ارائه داده ایم.

  نام رشته زبان تحصیل شهریه سالانه به لیر
  پزشکی ترکی 86.515
  دندانپزشکی ترکی 32.900
  دامپزشکی ترکی 30.870
  پرستاری ترکی 15.140
  مهندسی کامپیوتر انگلیسی 38.700
  مهندسی برق انگلیسی 38.700
  اقتصاد ترکی 16.660
   روابط بین الملل انگلیسی 24.990
  رادیو،سینما تلویزیون ترکی 15.140
  روابط عمومی و تبلیغات ترکی 15.140
  تغذیه و رژیم غذایی ترکی 15.140
  مدیریت گردشگری ترکی 10.140
  موسیقی ترکی 47.040

  زبان تحصیل در دانشگاه عدنان مندرس ترکیه

  زبان تحصیل در دانشگاه عدنان مندرس به زبان ترکی می باشد برخی از رشته های مهندسی به زبان انگلیسی ارائه می شود. برای پذیرش اولیه نیازی به ارائه مدرک زبان نیست. اما، برای شروع دوره تحصیلی اصلی داوطلب باید از سطح زبان آکادمیک خوبی برخوردار باشد و با شرکت در آزمون تعیین سطح زبان دانشگاه با کسب امتیاز قابل قبول، می تواند وارد دوره اصلی شوند.

  اما اگر داوطلبان از قبل یکی از مدارک معتبر بین المللی را به دانشگاه ارائه دهند، دیگر نیازی به شرکت در آزمون تعیین سطح زبان دانشگاه ندارند. مدارک قابل قبول دانشگاه برای تحصیل به زبان ترکی مدرک تومر TOMER و برای تحصیل به زبان انگلیسی ارائه مدرک تافل TOFEL الزامی می باشد.

  در صورتی که داوطلب مدرک زبان نداشته باشد و یا موفق به کسب امتیاز در آزمون تعیین سطح دانشگاه نشود، بایدبه مدت یک سال در دوره آمادگی زبان دانشگاه شرکت کند و در این بازه زمانی اجازه اخذ واحد درسی نخواهند داشت، این دوره در خود دانشگاه و فقط به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

  بورسیه تحصیلی دانشگاه عندنان مندرس

  صندوق حمایت از دانشجویان داخلی و بین المللی در سال 2005 در این دانشگاه تاسیس شده است. هدف این صندوق حمایتی همان طور که از نامش پیداست، حمایت دانشجویانی است که مشکلات مالی و اقتصادی دارند. این دانشجویان می توانند تمام و یا بخشی از هزینه های تحصیلی خود را از این صندوق دریافت کنند.

  پیش از آن می بایست مدارک و اطلاعات مورد نیاز دانشگاه را جمع آوری کرده و به دانشگاه ارائه دهند تا پس از بررسی ها در ادارات امور دانشجویی و تائید مدارک شناسایی دانشجویان، به مسائل و درخواست های آن ها رسیدگی شود.

  بورسیه تحصیلی دانشگاه عدنان مندرس ترکیه

  علاوه بر این نوع دیگر بورسیه دانشگاه عدنان مندرس زیر نظر دولت ترکیه می باشد. این بورسیه تحت عنوان ترکیه بورسلاری، یکی از جامع‌ترین بورسیه‌های تحصیلی ترکیه است که سالانه پنج هزار دانشجوی خارجی از آن بهره‌مند می‌شوند.

  این بورسیه نه تنها کلیه مقاطع تحصیلی را پوشش می‌دهد، بلکه اغلب دانشگاه‌های برتر ترکیه آن را ارائه می‌دهند. همچنین متقاضی با اخذ این بورسیه می‌تواند از عدم پرداخت شهریه، کمک هزینه ماهانه، بلیط رفت و برگشت، خوابگاه رایگان و … برخوردار شود.

  زمان ارسال درخواست از اواخر دی تا اوایل اسفند می باشد. در هنگام ثبت در خواست در سایت ترکیه بورسلاری به موارد زیر توجه نمایید. از طریق بورسیه تحصیلی هم برای رشته های کارشناسی و هم برای رشته های کارشناسی ارشد و دکتری می توانید درخواست دهید.

  شرایط بورسیه دانشگاه عدنان مندرس ترکیه

  معدل و ریز نمرات دبیرستان را به صورت ترجمه شده در سایت بارگزاری نمایید.(معدل و سن  را می توان از اصلی ترین شروط قبولی دانست ولی کافی نیستند) حداقل معدل دیپلم باید 18 باشد.
  انگیزه نامه ای که می نویسید بسیار مهم است سعی کنید در نوشتن انگیزه نامه از افراد متخصص راهنمایی بخواهید.
  داشتن مقالات ثبت شده، اختراع، کتاب نوشته شده و هر رزومه دیگری نکته مثبتی به حساب می آید که به شدت تاثیر گذار است.
  اگر مدرک زبان مانند تومر، تاقل و یا آیلتس داشته باشید در قبولی شما تاثیر گذار خواهد بود.

  نکته مهم! توجه کنید که اگر همه مدارک ذکر شده را داشته باشید، شانس شما برای بورسیه شدن در دانشگاه های دولتی ترکیه بسیار زیاد خواهد بود.

  امکانات دانشگاه آیدین عدنان مندرس ترکیه

  دانشگاه عدنان مندرس یکی از برترین دانشگاه های دولتی کشور ترکیه می باشد. این دانشگاه با فراهم کردن امکانات تحصیلی، آموزشی و رفاهی مختلف سعی در ایجاد رفاه هر چه بیشتر دانشجویان خود بالابردن سطح علمی و آموزشی دانشگاه عدنان مندرس دارد. از جمله امکاناتی که این دانشگاه برای دانشجویان خود فراهم نموده است می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • برگزاری رویداد های علمی، فرهنگی و اجتماعی گوناگون
  • برگزاری رویداد های فرهنگی و ورزشی متعدد در سالن کنگره آتاتورک (از جمله بهترین و توسعه یافته ترین مجتمع های فرهنگی و ورزشی منطقه اژه)
  • برگزاری جشنواره های فرهنگی و هنری به صورت سالیانه
  • فرصت استفاده از تمامی امکانات ورزشی به صورت کاملا رایگان
  • استادیوم بزرگ ورزشی با ظرفیت 2000 تماشاگر
  • سالن های ورزشی (زمین فوتبال، والیبال، بسکتبال، تنیس، استخر های سرپوشیده و روباز، سالن های بدن سازی و …)
  • شرکت در مسابقات ملی و بین المللی در زمینه های مختلف ورزشی به صورت سالیانه
  • کارکنان متعهد با پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی در مرکز پزشکی دانشگاه عدنان مندرس
  • امکان بهره مندی از امکانات پزشکی مرکز پزشکی این دانشگاه به صورت کاملا رایگان (مخصوص دانشجویان ترک)
  • امکان بهره مندی از امکانات پزشکی مرکز پزشکی این دانشگاه به صورت کاملا رایگان (مخصوص دانشجویان خارجی که از طریق بورس تحصیلی دولتی در این دانشگاه ثبت نام می کنند.)
  • بیمارستان تحقیقاتی و بزرگ به عنوان مهم ترین بیمارستان منطقه (در پردیس اصلی دانشگاه)
  • بیمارستان دانشگاه عدنان دارای امکاناتی چون اتاق های عمل با تکنولوژی بالا، کلینیک ها، آزمایشگاه ها و واحد های پشتیبانی می باشد.
  • افزایش خوابگاه های دولتی و خصوصی در مجتمع دانشگاهی و شهر آیدین (دخترانه و پسرانه)

  مشاوران برتر آکادمی کرمی

  جهت تحصیل در ترکیه و آشنایی با دانشگاه ها و شرایط مربوطه آن لازم است که حتماً از یک متخصص با تجربه کمک بگیرید تا در انجام همه‌ مراحل به درست‌ترین روش ممکن عمل کنید. پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد مهاجرت تحصیلی به ترکیه و یا هرگونه سؤال در همین رابطه دارید با مشاوران برتر آکادمی کرمی تماس بگیرید تا بعد از بررسی کامل شرایط شما، بهترین راهنمایی‌ ها را در اختیارتان قرار دهند.

  09104509900

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۶ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا