ثبت نام دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت ایران در ترکیه برای سال تحصیلی (2025_2024) در حال انجام است!!!  

لیست دانشگاه های تایید ایران در ترکیه
وبلاگ

دانشگاه ساکاریا ترکیه: شرایط پذیرش + شهریه 2024

 • در این مقاله اطلاعات کامل رنکینگ، شهریه، بورسیه و شرایط پذیرش دانشگاه ساکاریا را شرح داده ایم.

  معرفی کامل دانشگاه ساکاریا

  دانشگاه ساکاریا ترکیه (Sakarya University) یکی از دانشگاه‌های دولتی ترکیه، واقع در شهر آداپازاری است که فعالیت رسمی خود را در سال 1992 آغاز کرد. این دانشگاه به دلیل برخورداری از امکانات و تجهیزات پیشرفته و همچنین بهره‌مندی از اعضای هیئت علمی با تجربه، به عنوان یکی از معتبرترین دانشگاه‌های ترکیه محسوب می‌شود.

  دانشگاه ساکاریا، یکی از دانشگاه های تخصصی علم مهندسی در ترکیه است و دانشجویان بسیاری را در این زمینه پذیرش می کند.

  دانشگاه ساکاریا در بین 25 دانشگاه برتر ترکیه قرار دارد، که دارای تاییدیه وزارت علوم ایران و همین‌طور اتحادیه اروپا است، بنابراین می‌توانید به راحتی از فرصت‌های علمی گسترده این دانشگاه، شامل برنامه‌های تبادل دانشجویی معتبر اراسموس پلاس، فارابی و همین‌طور مولانا به بهترین شکل بهره ببرید.

  از موفقیت و پیشرفت‌های دانشگاه ساکاریا می‌توان به دریافت گواهی‌نامه‌ی بین‌المللی کیفیت ISO-2002، توسعه واحد‌های آکادمیک و زیر ساخت‌های فنی، توسعه خدمات آموزشی و اجتماعی، آزمایشگاه‌ها و زیر ساخت‌های اینترنت و اطلاع رسانی اشاره کرد.

  دانشگاه ساکاریا ترکیه بورسیه های تحصیلی متنوعی را ارئه می دهد، که عبارتند از: بورسیه تحصیلی ترکیه بورسلاری، بورسیه اراسموس، بورسیه مولانا و فارابی می باشد.

  نوع دانشگاه دولتی
  زبان تدریس انگلیسی، ترکی
  سال تاسیس 1992
  شهر  آداپازاری _ساکاریا
  تاییدیه دانشگاه تایید علوم ایران و اتحادیه اروپا
  رنکینگ جهانی QS  1126
  نحوه پذیرش آزمون YOS ، TRYOS و با شرط معدل
  آدرس وب سایت دانشگاه https://www.sakarya.edu.tr/en/

  دانشگاه ساکاریا ترکیه مورد تأیید ایران

  دانشگاه ساکاریا، یکی از دانشگاه های دولتی ترکیه است که به دلیل سطح کیفیت آموزش و اعتبار جهانی توانسته است در لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ایران در ترکیه قرار بگیرد. لذا مدرک آن برای تحصیل در تمامی رشته های مهندسی، هنری، مدیریتی و … قابل قبوال ایران است و ارزشیابی می شود.
  با توجه به درخواست بالای داوطلبان ایرانی برای تحصیل در رشته های علوم پزشکی این دانشگاه و افزایش میزان رضایت مندی دانشجویان خارجی از عملکرد آموزشی این دانشگاه، احتمال اینکه در سال های آتی در لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت ایران در ترکیه قرار بگیرد، بسیار بالا است.

  دانشگاه ساکاریا ترکیه مورد تایید علوم ایران

  آدرس دانشگاه ساکاریا ترکیه

  دانشگاه ساکاریا ترکیه در شهر آداپازاری، مرکز استان ساکاریا و در نزدیکی دریاچه معروف ساپانجا قرار گرفته است. دانشگاه ساکاریا در نزدیکی شهر استانبول واقع‌شده است. فاصله از فرودگاه آتاتورک استانبول به ساکاریا ۲ الی ۳ ساعت است که این مسیر را می‌توانید با اتوبوس، قطار یا خودروی شخصی طی کنید و فاصله آن تا آنکارا حدود سه ساعت است. پس از ورود به شهر ساکاریا می‌توانید با استفاده از اتوبوس های شاتل به صورت رایگان خود را به دانشگاه برسانید یا از تاکسی های موجود استفاده کنید.

  حمل‌ونقل در داخل پردیس‌های دانشگاه ساکاریا به صورت کاملاً رایگان به دانشجویان این دانشگاه ارائه می شود.

  رتبه و رنکینگ دانشگاه ساکاریا

  رنکینگ دانشگاه ها بر اساس میزان فعالیت های علمی دانشگاه از جمله تعداد کتاب های تالیف شده، تعداد اعضای هیات علمی، تعداد مقالات در حوزه های مختلف، مقالات جهانی، فعالیت های علمی در سطح جهانی و … سنجیده می شود. برای همین هرچه رنکینگ یا رتبه ی یک دانشگاه بهتر باشد، مدرک تحصیلی آن دانشگاه اعتبار بیشتری دارد.

  دانشگاه ساکاریا جزء 25 دانشگاه دولتی برتر ترکیه می باشد؛ که با توجه به قدمت و کیفیت آموزش توانسته است رتبه و اعتبار خوبی را در بین بهترین دانشگاه های جهان کسب کند. مدرک این دانشگاه در حال حاضر برای تحصیل در رشته ها غیر پزشکی مورد تایید ایران می باشد و در سطح گروه ج دانشگاه های تایید وزارت علوم قرار دارد.

  اعتبار دانشگاه ساکاریا ترکیه   رتبه
  در بین دانشگاه های جهان  1126
  در بین دانشگاه های ترکیه 11

  شرایط پذیرش در دانشگاه ساکاریا ترکیه

   پذیرش و دریافت نامه قبولی برای داوطلبان ایرانی در دانشگاه ساکاریا ترکیه از سه طریق امکان پذیر است. اولین روش با شرکت در آزمون یوس YOS اختصاصی خود دانشگاه می باشد، که متقاضیان تحصیل در دانشگاه ساکاریا برای پذیرش باید حداقل نمره قبولی مشخص شده در این آزمون را کسب کنند. لازم است بدانید که 50% ظرفیت پذیرش دانشگاه ساکاریا از نتایج آزمون یوس خود تکمیل می شود.

  کسب امتیاز حداقل 90 از 100 آزمون یوس دانشگاه ساکاریا برای قبولی در رشته های علوم پزشکی و حداقل نمره 70 برای رشته های غیر پزشکی الزامی می باشد.

  دانشگاه ساکاریا علاوه بر برگزاری آزمون یوس اختصاصی خود، می تواند بخشی از ظرفیت خود را از طریق آزمون مرکزی TRYOS پذیرش کند. این آزمون سالانه یکبار در بهمن ماه به صورت سراسری در ترکیه برگزار می شود. محتوای این آزمون با محتوای آزمون یوس اختصاصی دانشگاه ها کاملا مشابه می باشد.

  آزمون های ورودی ساکاریا، YOS و تومر هستند؛ حواستان باشد که حداقل نمره مورد نیاز TOMER برای قبولی در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی سطح C1 است.

  شرایط تحصیل در دانشگاه ساکاریا ترکیه

  تحصیل بدون آزمون در دانشگاه ساکاریا ترکیه

  در چند سال اخیر به دلیل رقایت بالای شرکت کنندگان آزمون یوس و عدم قبولی در رشته های پزشکی و دندانپزشکی، فرصت پذیرش بدون کنکور و آزمون ورودی در برخی از دانشگاه های دولتی ترکیه برای داوطلبان ممتاز بین المللی ایجاد شده است. سومین روش برای ورود به دانشگاه ساکاریا پذیرش از طریق سوابق تحصیلی مقطع دبیرستان می باشد.

  با استفاده از این روش تمامی داوطلبان ایرانی می توانند بدون آزمون، اما با پرداخت شهریه سالیانه در دانشگاه ساکاریا مشغول به تحصیل شوند. اگر واجد شرایط سنی کمتر از 25 سال و حداقل معدل دیپلم 17 هستید، می توانید با مشاوران برتر آکادمی کرمی تماس بگیرید و از تاریخ پذیرش بدون کنکور دانشگاه های دولتی ترکیه مطلع شوید.

  متقاضیان علاقه مند به پذیرش در دانشگاه ساکاریا ترکیه علاوه بر شرکت در آزمون، باید تمام سوابق تحصیلی خود را به زبان ترکی ترجمه نموده و به دانشگاه ارسال نمایید.

  چنانچه شما دارای رتبه‌ بالا و نمرات خوب در سطح دبیرستان هستید، می‌توانید شانس خود را برای تحصیل در این دانشگاه امتحان کنید.

  پیشنهاد می کنیم که این مقاله را هم بخوانید: تحصیل فیزیوتراپی در ترکیه 

  مشاوران برتر آکادمی کرمی

  مشاوران برتر آکادمی کرمی با سابقه پنج سال مشاوره در زمینه مهاجرت تحصیلی به ترکیه، در این مقاله سعی بر ارائه به روز ترین مطالب نموده اند و همینطور متخصصین ما همواره در تلاش اند متناسب با شرایط موجود، بهترین مسیر ادامه تحصیل را به داوطلبان پیشنهاد دهند. در ادامه به طور کامل به شرایط تحصیل در دانشگاه ساکاریا ترکیه پرداخته ایم.

  برای مشاوره رایگان تلفنی هر روز هفته از ساعت 9 صبح الی 8 شب پاسخگوی سوالات شما هستیم. 

  شماره تماس

  برای مطالعه مقاله دانشگاه دولتی کاتب چلبی ازمیر کلیک کنید.

  پذیرش دانشگاه ساکاریا در مقطع ارشد و دکتری

  داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در مقاطع ارشد و دکتری دانشگاه ساکاریا ترکیه را دارند، می توانند در دو آزمون GRE و ALES شرکت نمایند. آزمون آلس برای ورود دانشجویان ترکی زبان و اهل کشور ترکیه است. آزمون GRE آزمون اصلی برای پذیرش در مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه های دولتی ترکیه می باشد و چه متقاضیان داخلی و چه خارجی می توانند از این طریق اقدام به تحصیل در این دانشگاه نمایند.

  نکته مهم! برای پذیرش در دوره کارشناسی ارشد ترجمه (انگلیسی و یا ترکی) مدارک کارشناسی و دیپلم به همراه ریز نمرات هر دو مقطع و برای دوره دکتری ترجمه (انگلیسی یا ترکی) مدارک دوره دبیرستان ، کارشناسی و کارشناسی ارشد به همراه ریز نمرات هر سه مقطع مورد نیاز است. همچنین برای پذیرش مقطع دکترا مدرک زبان تافل الزامی است.

  در صورتی که شما بخواهید در مقاطع  تحصیلات تکمیلی دانشگاه ساکاریا به زبان ترکی استانبول تحصیل کنید، میتوانید در آزمون ALES شرکت کنید و همچنین به طور کلی چه به زبان انگلیسی و چه ترکی قصد ادامه تحصیل در این دانشگاه را داشته باشید میتوانید در آزمون GRE شرکت کنید.

  مدارک مورد نیاز ثبت نام دانشگاه ساکاریا

  برای پذیرش در مقاطع کاردانی، کارشناسی دانشگاه ساکاریا باید مدارک خود را به همراه ترجمه رسمی و معتبر در وبسایت دانشگاه بارگذاری نمایید. مدارک ثبت نام شامل موارد زیر می باشد:

  • اسکن پاسپورت
  • اسکن عکس 4*3
  • نتایج یکی از آزمون های YOSو TRYOS
  • اصل مدرک دیپلم به همراه ترجمه ترکی یا انگلیسی
  • ریز نمرات دوره ی تحصیلی دبیرستان به همراه ترجمه زبان ترکی یا انگلیسی
  • در صورتی که فارغ التحصیل دیپلم نظام قدیم هستید به ترجمه مدرک پیش دانشگاهی و ریزنمرات آن هم الزامی است.

  نکته مهم! اگر دانش آموز سال آخر دبیرستان هستید با ترجمه کارنامه سال دهم، یازدهم و کارنامه ترم اول دوازدهم به همراه ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل می توانید برای پذیرش دانشگاه های ترکیه اقدام کنید.

  مدارک مورد نیاز تحصیل در دانشگاه ساکاریا ترکیه

  تبادل دانشجو در دانشگاه ساکاریا ترکیه

  دانشگاه ساکاریا عضو برنامه تبادل دانشجو اراسموس با کشور های عضو اتحادیه اروپا می باشد. با استفاده از این شرایط تمامی دانشجویان ممتاز می توانند بدون هزینه و کاملا رایگان به مدت یک سال تحصیلی در یکی از دانشگاه های معتبر کشور های عضو اتحادیه مشغول به تحصیل شوند و تجربه تحصیلی خوبی را بدست آورند.

  برای شرکت در بورسیه تبادل دانشجو اراسموس مقاطع کاردانی و کارشناسی باید دارای حداقل معدل 2/20 از 4 یا 58 از 100 باشند و همینطور برای دانشجویان مقطع ارشد و دکتری باید حداقل معدل 2/50 از 4 یا 65 از 100 باشد. دانشجویان در تمامی مقاطع کاردانی، کارشناسی، ارشد و دکترا باید سال اول را گذرانده باشند و از شرایط معدل و رزومه خوب برخوردار باشند

  با استفاده از این روش دانشجویان می توانند تا 12 ماه در هر مقطع تحصیلی از این شرایط بهره مند شوند.

  هزینه تحصیل در دانشگاه ساکاریا ترکیه 2024

  دانشگاه ساکاریا یکی از دانشگاه های دولتی ترکیه می باشد، که شهریه سالانه به لیر دریافت می کند و هزینه این دانشگاه نسبت به دانشگاه های خصوصی ترکیه بسیار مناسب و مقرون به صرفه تر می باشد، و شرایط پرداخت شهریه در دو قسط وجود دارد، در ادامه شهریه های به روز این دانشگاه را برای اکثر رشته های پرطرفدار این دانشگاه  ارائه داده ایم.

  نام رشته  زبان تحصیل  شهریه سالانه به لیر 
  پزشکی ترکی  200.000
  دندانپزشکی ترکی  150.000
  مهندسی سیستم اطلاعات ترکی 50.000
  مهندسی کامپیوتر  انگلیسی  50.000
  مهندسی برق و الکترونیک  ترکی 50.000
  معماری  ترکی  50.000
  حقوق   ترکی  40.000
  پرستاری  ترکی  30.000
  مامایی  ترکی  30.000

  دانشگاه ساکاریا شهریه یک سال تحصیلی را در دو قسط دریافت می کند، دانشجو در زمان ثبت نام حضوری و شروع دوره تحصیلی موظف به پرداخت نیمی از شهریه کل یک سال تحصیلی می باشد و الباقی شهریه در نیمه دوم سال، اواخر دی ماه تسویه می گردد. برای دانلود فایل شهریه سال تحصیلی 2024_2023 دانشگاه ساکاریا بر روی آن کلیک بنمایید.

  شهریه دانشگاه ساکاریا ترکیه

  تحصیل پزشکی در دانشگاه ساکاریا

  طول مدت تحصیل پزشکی در ترکیه شش سال می باشد. داوطلبان ایرانی برای تحصیل پزشکی در دانشگاه ساکاریا باید واجد شرایط سنی کمتر از 25 سال و معدل حداقل 17 باشند، تا بتوانند بدون شرکت در آزمون یوس و صرفا بر اساس سوابق برای تحصیل در این دانشگاه اقدام کنند.

  مدرک پزشکی دانشگاه ساکاریا در حال حاضر مورد تایید وزارت بهداشت ایران نیست، اما دارای تاییدیه کشور های عربی، کشور های عضو اتحادیه اروپا هست. اگر قصد دارید بعد از اتمام تحصیل در ایران وارد بازار کار شوید، شما می توانید دوره عمومی خود را در دانشگاه ساکاریا و تخصص خود را در یکی از دانشگاه های مورد تایید بهداشت ایران بگذرانید تا مدرک شما در ایران ارزشیابی گردد.

  زبان تحصیل رشته پزشکی در دانشگاه ساکاریا به زبان ترکی می باشد، به همین دلیل داوطلبان برای ورود به دوره اصلی پزشکی باید مدرک بین المللی تومر را به دانشگاه ارائه دهند یا موفق به کسب امتیاز در آزمون تعیین سطح دانشگاه شوند.

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ترکیه

  تحصیل دندانپزشکی در دانشگاه ساکاریا

  دانشکده دندانپزشکی دانشگاه ساکاریا در شهر سینوپ در استان ساکاریا واقع شده است. این دانشکده دارای بخش های تحقیقاتی و آموزشی مجهز و به روز است و دانشجویان را برای شروع به کار در حوزه دندانپزشکی آماده می‌سازد. همچنین دانشکده دندانپزشکی دانشگاه ساکاریا دارای بخش های متعددی از جمله ارتودنسی، پروتز، ایمپلنت، جراحی،اندودانتیکس و پریودنتیکس می باشد.

  مدت تحصیل دندانپزشکی در ترکیه پنج سال که شامل دو سال تئوری و سه سال عملی می باشد، برای پذیرش رشته دندانپزشکی در دانشگاه ساکاریا شرکت در آزمون یوس و کسب امتیاز حداقل 90 از 100 الزامی می باشد. علاوه بر این اگر از رزومه علمی خوبی برخوردار هستید، می توانید برای پذیرش با شرط معدل اقدام کنید.

  دانشگاه ساکاریا رشته دندانپزشکی را در هر سه مقطع کارشناسی، ارشد و دکترا به زبان ترکی ارائه می دهد.

  آزمون یوس دانشگاه ساکاریا ترکیه

  ثبت نام آزمون یوس دانشگاه ساکاریا در بهمن ماه هر سال اعلام می گردد و متقاضیان به مدت یک الی دو ماه فرصت ثبت نام از طریق سایت دانشگاه را دارند. محتوای آزمون این دانشگاه سه درس هوش ، هندسه و ریاضی میباشد و شامل 80 سوال  با 120 دقیقه زمان پاسخگویی می باشد.

  آزمون یوس این دانشگاه سالانه یکبار در بازه زمانی اردیبهشت الی تیر ماه برگزار می شود و نتیجه آن به مدت دو سال اعتبار دارد. نکته قابل توجه اینکه، بر اساس رتبه آزمون یوس دانشگاه ساکاریا، می توانید برای دانشگاه های دولتی دیگر ترکیه، انتخاب رشته کنید و شانس قبولی خود را بالا ببرید.

  دانشکده های دانشگاه ساکاریا

  دانشگاه ساکاریا با دانشگاه های برتر جهان همکاری های علمی دارد و به دانشجویان این امکان را می دهد که به تبادل دانش و تجربیات با دانشجویان دیگر از کشورهای دیگر بپردازند.

  • دانشکده معماری و طراحی هنری
  • دانشکده علوم انسانی و اجتماعی
  • دانشکده کامپیوتر و علوم اطلاعات
  • دانشکده علوم سیاسی
  • دانشکده علوم آموزشی
  • دانشکده علوم و هنر
  • دانشکده بازرگانی
  • دانشکده الهیات
  • دانشکده ارتباطات
  • دانشکده حقوق
  • دانشکده علوم پایه
  • دانشکده علوم بهداشتی
  • دانشکده پزشکی
  • دانشکده دندانپزشکی
  • دانشکده مهندسی
  • دانشکده آموزش فنی

  رشته های دانشگاه ساکاریا

  دانشگاه ساکاریا یکی از دانشگاه‌های برجسته و معتبر ترکیه است که به دانشجویان ارائه برنامه‌های تحصیلی و تحقیقاتی متنوعی در بیش از 100 رشته مختلف می‌کند. همچنین، دانشگاه ساکاریا دارای مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاه های پیشرفته است که به دانشجویان این امکان را می دهد که به صورت عملی به پژوهش های خود بپردازند و تحقیقات خود را انجام دهند.

  • فلسفه
  • فیزیک
  • شیمی
  • الکترونیک
  • صنایع
  • ژئوفیزیک
  • مدیریت
  • زبان های خارجی
  • زبان و ادبیات ترکی
  • مامایی
  • پرستاری
  • پزشکی
  • دندان پزشکی
  • اقتصاد
  • روابط بین‌الملل
  • حقوق

  زبان تحصیل در دانشگاه ساکاریا

  زبان تحصیل در دانشگاه ساکاریا به زبان ترکی می باشد، برخی از رشته های مهندسی به زبان انگلیسی ارائه می شود. برای پذیرش اولیه نیازی به ارائه مدرک زبان نیست. اما، برای شروع دوره تحصیلی اصلی داوطلب باید از سطح زبان آکادمیک خوبی برخوردار باشد و با شرکت در آزمون تعیین سطح زبان دانشگاه با کسب امتیاز قابل قبول، می تواند وارد دوره اصلی شوند.

  اما اگر داوطلبان از قبل یکی از مدارک معتبر بین المللی را به دانشگاه ارائه دهند، دیگر نیازی به شرکت در آزمون تعیین سطح زبان دانشگاه ندارند. مدارک قابل قبول دانشگاه برای تحصیل به زبان ترکی مدرک تومر TOMER و برای تحصیل به زبان انگلیسی ارائه مدرک تافل TOFEL الزامی می باشد.

  در صورتی که داوطلب مدرک زبان نداشته باشد و یا موفق به کسب امتیاز در آزمون تعیین سطح دانشگاه نشود، بایدبه مدت یک سال در دوره آمادگی زبان دانشگاه شرکت کند و در این بازه زمانی اجازه اخذ واحد درسی نخواهند داشت، این دوره در خود دانشگاه و فقط به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

  زبان تحصیل در دانشگاه ساکاریا ترکیه

  بورسیه تحصیلی دانشگاه ساکاریا 

  دانشگاه ساکاریا برای دانشجویان بین المللی ممتاز شرایط  استفاده از بورسیه تحصیل بدون آزمون و رایگان را فراهم نموده است. این بورسیه تحت عنوان ترکیه بورسلاری یکی از جامع‌ترین بورسیه‌های تحصیلی ترکیه زیر نظر دولت این کشور می باشد.

  داوطلبان ایرانی برای استفاده  بورسیه تحصیلی رشته های پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه ساکاریا باید از شرایط سن کمتر از 21 سال و معدل حداقل 18 از 20 برخوردار باشند.

  نکته مهم! شرایط سن و معدل به تنهایی برای قبولی در بورسیه دانشگاه ساکاریا کافی نیست و داوطلب علاوه برآن باید از یک رزومه علمی خوب برخوردار باشد یعنی از قبل یکی از مدارک بین المللی زبان تافل یا تومر را اخذ کرده باشد و در المپیاد های علمی، کشوری، استانی لوج تقدیر دریافت کرده باشد و یا اختراع، کتاب یا مقاله ای را به ثبت رسانده باشد.

  از طریق دریافت این بورسیه، دانشجویان از از پرداخت شهریه دانشگاهی بطور‌کل معاف می‌شوند. علاوه‌بر این، مبلغی به‌عنوان کمک هزینه زندگی به دانشجویان پرداخت می‌شود.

  امکانات دانشگاه ساکاریا

  دانشگاه ساکاریا، یکی از قوی ترین و بهترین دانشگاه های دولتی ترکیه که عملکرد آموزشی آن در مقاطع مختلف تحصیلی با کیفیت بالا ارائه می شود. این دانشگاه به دلیل قدرت خود در زمینه مهندسی و همچنین تخصص های پزشکی متمایز است، زیرا یکی از مهم ترین دانشگاه ها در سطح ملی محسوب می شود و مقصدی برای دانشجویانی است که می خواهند در دانشگاه های نزدیک استانبول ثبت نام کنند.

  • حمل و نقل کاملا رایگان به پردیس های این دانشگاه
  • امکان استفاده رایگان از اتوبوس و تاکسی ها جهت رسیدن به دانشگاه
  • ایجاد خوابگاه های دانشجویی دخترانه و پسرانه مجهز
  • امکانات پزشکی و سلامت به صورت رایگان و قیمت های بسیار مناسب (دارای چهار پزشک عمومی، یک متخصص زنان، دو دندانپزشک، هفت پرستار و یک تکنسین آزمایشگاه، مجهز به دو کلینیک، دو مطب دندانپزشکی، یک اتاق اورژانس، یک آزمایشگاه، امکانات عکس برداری با اشعۀ X و … )
  • امکانات ورزشی متعدد
  • امکانات فرهنگی و اجتماعی متعدد
  • انجمن های دانشجویی

  خوابگاه دانشگاه ساکاریا

  دانشگاه ساکاریا در تمامی پردیس های خود، شرایط استفاده از خوابگاه اختصاصی با امکانات رفاهی متنوع را در اختیار دانشجویان خارجی قرار داده است. بطور متوسط هزینه اجاره اتاق های سه تخت خوابگاه این دانشگاه ماهانه بین 2 الی 3 هزار لیر متغیر می باشد. هزینه های زندگی دانشجویی در شهر ساکاریا بسیار مناسب و ماهانه حدود 7000 لیر است. 

  مشاوران آکادمی کرمی

  جهت تحصیل در ترکیه و آشنایی با دانشگاه ها و شرایط مربوطه آن لازم است که حتماً از یک متخصص با تجربه کمک بگیرید تا در انجام همه‌ مراحل به درست‌ترین روش ممکن عمل کنید. پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد مهاجرت تحصیلی به ترکیه و یا هرگونه سؤال در همین رابطه دارید با مشاوران برتر آکادمی کرمی تماس بگیرید تا بعد از بررسی کامل شرایط شما، بهترین راهنمایی‌ ها را در اختیارتان قرار دهند.

  09104509900

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۶ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا