ثبت نام دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت ایران در ترکیه برای سال تحصیلی (2025_2024) در حال انجام است!!!  

لیست دانشگاه های تایید ایران در ترکیه
وبلاگ

بهترین دانشگاه های ترکیه برای بورسیه 2024

 • دانشگاه های ترکیه برای بورسیه

  اکثر داوطلبان ایرانی بنا به دلایل متعدد ترجیح می‌دهند با هزینه‌ای مناسب، در دانشگاه‌هایی غیر از دانشگاه‌های اروپایی و آمریکایی ادامه تحصیل دهند. ترکیه یکی از گزینه‌های بسیار مناسبی است که با فراهم‌سازی تمام امکانات و تجهیزات آموزشی استاندارد، هرساله پذیرای دانشجویان بین‌المللی زیادی است.

  بورسیه‌های تحصیلی متعددی در بهترین دانشگاه‌های ترکیه به دانشجویان واجد شرایط اعطا می‌شود. بورسیه‌ها شامل تخفیف در شهریه، معاف از شهریه، بورسیه هزینه زندگی دانشجویی و… را شامل می‌شود. بورسیه‌ها بر اساس نوع بورسیه و میزان امتیاز دانشجو، می‌تواند از ۱۰ درصد تا ۱۰۰ درصد متغیر باشد.

  در این مقاله قصد داریم تا بهترین دانشگاه های ترکیه برای بورسیه را به شما معرفی کنیم و راه‌های دریافت بورسیه تحصیلی از آنها را نیز به شکلی کامل و کاربردی بررسی کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید و اگر در هر قسمتی سؤالی برایتان پیش آمد آن را با تیم مشاوران ما مطرح کنید.

  انواع بورسیه دانشگاه های ترکیه 

  دو نوع از مهم ترین و پپرتقاضا ترین بورسیه دانشگاه های ترکیه عبارتند از: بورسیه تحصیل رایگان در ترکیه که مختص دانشگاه های دولتی ترکیه می باشد و نوع دوم بورسیه مختص به دانشگاه های خصوصی ترکیه می باشد، که شامل بورسیه 50% تخفیف شهریه کل دوره تحصیل می شود.

  هزینه تحصیل دندانپزشکی در ترکیه

  بورسیه دانشگاه های دولتی ترکیه

  بورسیه تحصیل رایگان در دانشگاه های دولتی ترکیه که تحت عنوان ترکیه بورسلاری می باشد یکی از پر تقاضا ترین بورسیه دانشگاه های ترکیه می باشد که بودجه آن توسط دولت همین کشور تامین می شود. هر سال از اواخر دی ماه ثبت نام ان آغاز می شود و داوطلبان واجد شرایط به مدت یک ماه فرصت ثبت نام خواهند داشت.

  با استفاده از این بورسیه تحصیلی، تمام داوطلبانی می توانند بدون آزمون و بدون پرداخت شهریه کاملا رایگان در رشته و دانشگاه دلخواه خود پذیرش شوند. خبر خوب اینکه تمامی داوطلبان متناسب با مقطع تحصیلی شامل دریافت کمک هزینه مالی بصورت ماهانه از سمت دولت ترکیه خواهند شد که مبلغ آن متغیر است.

  • تحصیل رایگان
  • خوابگاه رایگان
  • بلیط هواپیما رایگان
  • کلاس تومر رایگان
  • بیمه رایگان

  همانطور که در بالا اشاره کردیم شرایط دانشگاه های ترکیه برای بورسیه با هم متفاوت می باشد، اگر به دنبال استفاده از شرایط بورسیه تحصیل رایگان در دانشگاه های دولتی ترکیه هستید، باید واجد شرایط سن، معدل و رزومه علمی خوبی باشید که در ادامه برای هر مقطع تحصیلی و رشته ایی جزئیات ان را کامل شرح داده ایم.

  نکته! قبولی در بورسیه دانشگاه های دولتی ترکیه بسیار سخت و پیچیده است. چرا که، دولت ترکیه به دنبال داوطلبان با رزومه علمی بسیار قوی می باشد.

  * داوطلب برای ثبت نام بورسیه دانشگاه های دولتی ترکیه بصورت الزامی باید واجد شرایط سنی و معدل  زیر باشد، در غیر این صورت شرایط ثبت نام را نخواهد داشت:

  شرایط سنی مورد نیاز ثبت نام ترکیه بورسلاری  
  مقطع کارشناسی: سن زیر 21 سال
  مقطع کارشناسی ارشد: سن زیر 30 سال
  مقطع دکتری : سن زیر 35 سال

  ***

  شرط معدل مورد نیاز ثبت نام ترکیه بورسلاری  
  معدل(کل دیپلم) حداقل ۱۸ برای متقاضیان رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی
  سایر رشته های مقطع لیسانس: معدل کل دیپلم حداقل ۱۴
  مقطع ارشد و دکترا: حداقل معدل ۱۵

  * اگر داوطلب دارای هر کدام از امتیازات زیر باشد، شانس قبولی بیشتری در بورسیه دولت ترکیه خواهد داشت.

  • کارنامه شرکت در آزمون‌های داخلی اعم از کنکور
  • نمره آزمون‌های بین‌المللی مانند (GRE, GMAT, DELF, YDS, YO‌S, …) در صورت وجود
  • نمره آزمون‌های زبان خارجی (در صورت وجود )
  • ارائه پروپزال برای مقاطع ارشد و دکترا
  • انگیزه نامه(برای مقاطع ارشد و دکتری بایستی به زبان انگلیسی یا ترکی نوشته شود)
  • توصیه نامه (حداقل 2 مورد برای مقاطع ارشد و دکتری الزامی می‌باشد)
  • ارائه CV یا رزومه
  • لوح تقدیر، مقاله، کتاب، گواهی ثبت اختراع و سایر افتخارات علمی، ورزشی، هنری و…
  • مدارک و احکام ورزشی، المپیادی، سمینارها، نشست‌ها و…
  • مقام‌ها و جایگاه‌های کسب شده در زمینه‌های گوناگون ورزشی، تحصیلی، کاری، مهارتی و…
  • مدارک مربوط به دوره‌ها و اعمال اختیاری مختلف نظیر دوره‌های هلال‌ احمر، فعالیت‌های داوطلبانه و…
  • مدارک گوناگون دال بر تسلط بر زبان‌های مختلف،ترکی، انگلیسی و …
  • مدارک دال بر تجربه‌های گوناگون کاری

  * یکی از مهم ترین مزیت های بورسیه تحصیلی ترکیه ارائه کمک هزینه تحصیل به پذیرفته شدگان بورسیه در تمام مقاطع است، در جدول زیر مبالغ ان را مشاهده می کنید.

  • حقوق ماهانه مقطع لیسانس 3500 TRY
  • حقوق ماهانه فوق لیسانس 5000 TRY
  • حقوق ماهانه دکترا 6500 TRY

  زمان ثبت نام بورسیه دانشگاه های ترکیه 2024

  تاریخ شروع ثبت نام: 20 دی 1402
  تاریخ پایان ثبت نام: 1 اسفند 1402
  بازه مصاحبه: خرداد الی تیر
  تاریخ اعلام نتایج: نیمه دوم مرداد ماه

  مدارک مورد نیاز دانشگاه های ترکیه برای بورسیه 

  • مدرک شناسایی معتبر(کارت ملی) و یا پاسپورت دارای اعتبار
  • عکس پرسنلی داوطلب جهت آپلود در سایت
  • مدرک فارغ التحصیلی و ریزنمرات دوره راهنمایی و متوسطه دوره اول
  • مدرک فارغ التحصیلی و یا گواهی موقت آن (ازدوره دبیرستان تا آخرین دوره تحصیلی)
  • ریز نمرات تحصیلی Academic transcripts (ازدوره دبیرستان تا آخرین دوره تحصیلی)

  نکته! کسانی که شهروند ترکیه هستند و یا در حال دریافت حق شهروندی هستند، نمی‌توانند برای این برنامه بورسیه اقدام نمایند. همچنین کسانی که در حال حاضر در حال تحصیل در ترکیه هستند، نیز نمی‌توانند برای آن اقدام نمایند. دانشجویان انتخاب شده باید مدارک درخواست شده را ارسال نمایند، در غیر این صورت، اجازه تحصیل نخواهد داشت.

  بهترین دانشگاه های ترکیه برای بورسیه

   بهترین دانشگاه های دولتی ترکیه که به دانشجویان خود بورسیه می‌دهند عبارت‌اند از:

  دانشگاه کوچ 

  یکی از بهترین دانشگاه های ترکیه برای بورسیه دانشگاه کوچ است. این دانشگاه در سال ۱۹۹۳ در استانبول تأسیس شد. دانشگاه کوچ را هم می توان جزء بهترین دانشگاه های ترکیه برای بورسیه به حساب آورد. این دانشگاه همانطور که گفتیم خصوصی است و تنها از طریق دو آزمون sat و ACT دانشجو پذیرش می کند.

  شرایط پذیرش در دانشگاه کوچ کمی سخت گیرانه است و برای قبولی در رشته پزشکی حتما باید نمره دیپلم بالای 19 و سن کمتر از 22 سال داشته باشید. در مورد سایر رشته ها نیز نمره بالای 18 نیز مورد قبول می باشد. اما برای پذیرش در رشته پزشکی، کسب حداقل نمره آزمون SAT 1580 از 1600 نمره کل ازمون الزامی می باشد.

  دانشگاه کوچ ترکیه به دلیل انتخاب دانشجویان ممتاز از سراسر دنیا و پذیرش آن ها، تنها به افراد خاصی بورسیه اعطا می کند. در حقیقت بورسیه این دانشگاه تنها به نوابغ و از طریق سایت خود دانشگاه کوچ داده می شود. بنابراین برای دریافت بورسیه دانشگاه کوچ نمی توان از طریق وبسایت تورکیه بورسلاری اقدام کرد. همچنین زمان ثبت نام بورسیه دانشگاه کوچ در اردیبهشت ماه و اوایل خرداد ماه می باشد.

  نکته! دانشگاه کوچ در رنکینگ دانشگاه های ترکیه در سطح ملی در رتبه اول و در سطح جهان رتبه ۴۷۷ را دارد.

  دانشگاه فنی خاورمیانه

  در سال ۱۹۵۶ دانشگاه فنی خاور میانه تأسیس شد. این دانشگاه از بهترین دانشگاه های ترکیه است که در پروژه‌های تحقیقاتی، در بین دانشگاه‌های ترکیه حرف اول را می‌زند. رشته‌های فنی مهندسی دانشگاه فنی خاورمیانه شهرت زیادی دارند. تمام دوره‌های تحصیلی این دانشگاه به زبان انگلیسی برگزار می‌شود که مزیت خوبی برای دانشجویان خارجی است.

  دانشگاه فنی خاورمیانه از بهترین دانشگاه‌های ترکیه برای بورسیه است. در رتبه‌بندی دانشگاه های برتر ترکیه این دانشگاه در سطح ملی رتبه دوم و در سطح جهان رتبه ۵۱۰-۵۰۱ را به خود اختصاص داده است.

   دانشگاه سابانچی

  یکی دیگر از بهترین دانشگاه های ترکیه برای بورسیه دانشگاه سابانچی است که در سال ۱۹۹۴ تأسیس شد. این دانشگاه خصوصی دانشجویان زیادی را در رشته‌های هنر، علوم‌انسانی، علوم کامپیوتر، اقتصاد و تجارت و علوم فیزیک پذیرش می‌کند.

  دانشگاه سابانچی یکی از دانشگاه های برتر ترکیه در اعطای بورسیه به دانشجویان است و بورسیه‌های مختلف با هزینه ۱۰ تا ۱۰۰ درصد به دانشجویان واجد شرایط اعطا می‌کند. در رتبه‌‌بندی دانشگاه‌ های برتر ترکیه، دانشگاه سابانچی در سطح ملی رتبه سوم و در سطح جهانی رتبه ۵۴۰-۵۳۱ را دارد.

  نکته! دانشگاه سابانچی یکی از دانشگاه‌های ترکیه مورد تأیید آمریکا است.

  دانشگاه بیلکنت

  این دانشگاه که به‌عنوان اولین دانشگاه خصوصی ترکیه شناخته می‌شود، در سال 1984 در آنکارا تأسیس شد. هدف از تأسیس این دانشگاه، افزایش کیفیت آموزش عالی در سطح کشور بود. راه ورود به این دانشگاه از طریق آزمون SAT می‌باشد و زبان تحصیلی در این دانشگاه انگلیسی است. این دانشگاه بدون شک یکی از بهترین دانشگاه ‌های ترکیه برای بورسیه به حساب می‌آید.

  کیفیت این دانشگاه به‌قدری بالاست که هرساله دانشجویانی از کشور‌های استرالیا، بلغارستان، چین، دانمارک، فرانسه، آلمان، یونان، ژاپن، اردن، انگلستان، آمریکا، روسیه، اکراین، تونس و چندین کشور دیگر برای تحصیل وارد این دانشگاه می‌شوند. این دانشگاه دارای 26 خوابگاه دانشجویی می‌باشد و حدود 4000 نفر دانشجو را با فرهنگ‌ها و ملیت‌های مختلف در خود جای‌داده است.

  دانشگاه حاجت تپه 

  دانشگاه حاجت تپه را یکی از بهترین دانشگاه های ترکیه برای تحصیل پزشکی می باشد. دانشگاه حاجت تپه یک دانشگاه دولتی واقع در شهر آنکارا ترکیه است که دانشکده‌های پزشکی و دندانپزشکی آن در رده بهترین‌ها هستند.

  این دانشگاه فقط از طریق آزمون SAT دانشجو پذیرش می کند. نمره آزمون SAT در این دانشگاه نیز باید بالای 1400 باشد. البته برای قبولی در رشته های پزشکی و دندانپزشکی در این دانشگاه نمره بالای 1580 از 1600 لازم است.

  برخی دیگر از رشته‌های تحصیلی در دانشگاه حاجت تپه عبارت‌اند از: زیست‌شناسی، هنر، فنی مهندسی، اقتصاد و تجارت. در رنکینگ دانشگاه های ترکیه دانشگاه حاجت تپه در سطح ملی رتبه هفتم و در سطح جهانی رتبه ۱۰۰۰-۸۰۱ را دارد.

  دانشگاه بغازیچی

  اولین دانشگاه آمریکایی در خارج از ایالات متحده آمریکا دانشگاه بغازیچی است. دانشگاه بغازیچی ترکیه یکی دیگر از بهترین دانشگاه های ترکیه است و در برنامه تبادل دانشجویی اراسموس عضویت دارد. این دانشگاه دارای پردیس‌های دانشجویی متعددی است که اغلب ساختمان‌های دانشگاه، در پردیس جنوبی قرار دارند.

  دانشگاه بغازیچی دارای ۶ کالج و ۶ مؤسسه تحصیلات تکمیلی است. رشته‌های علوم پزشکی، علوم‌انسانی، هنر، علوم اجتماعی و علوم زیستی برخی از رشته‌های تحصیلی در این دانشگاه هستند. زبان تدریس در دانشگاه بغازیچی انگلیسی است. این دانشگاه در سطح ملی رتبه ۶ و در سطح جهانی رتبه ۷۵۰-۷۰۱ را دارد.

   دانشگاه آنکارا

  یکی دیگر از بهترین دانشگاه های ترکیه که در رنکینگ بین‌المللی  ۲۰۲۳ جایگاه ۷۵۰ را دارد، دانشگاه دولتی آنکارا است. در دانشگاه آنکارا نیز رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در سطحی عالی تدریس می‌شوند.

  علاوه‌برآن، سایر رشته‌های تحصیلی در دانشگاه آنکارا با کیفیت آموزشی بالا پذیرای دانشجویان داخلی و خارجی است. برخی دیگر از رشته‌های تحصیلی دانشگاه آنکارا شامل علوم مهندسی، علوم ورزشی، دامپزشکی، حقوق، الهیات، هنرهای زیبا، علوم کاربردی و… است.

  مشاوران برتر اکادمی کرمی

  مجموعه آکادمی کرمی با داشتن سال‌ها سابقه در زمینه اعزام دانشجو به ترکیه و سایر کشورها این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا با صرف کمترین هزینه، در بهترین دانشگاه های ترکیه مشغول به تحصیل شوید. جهت ثبت نام در دانشگاه های ترکیه برای بورسیه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  شماره تماس

  بورسیه دانشگاه های خصوصی ترکیه

   

  در چند سال اخیر به دلیل شرایط سخت قبولی در دانشگاه های دولتی ترکیه اکثر داوطلبان خارجی برای دانشگاه های خصوصی این کشور اقدام به ثبت نام می نمایند. شرایط قبولی در دانشگاه های خصوصی ترکیه بسیار راحت و بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی داوطلب می باشد.

  شهریه دانشگاه های خصوصی ترکیه سالانه به دلار دریافت می شود به همین دلیل داوطلبان ایرانی و همینطور خانواده ها با توجه به دغدغه نوسانات نرخ ارز در کشور ایران به دنبال یک شرایط ویژه برای کاهش شهریه و ثبات آن در طول دوره تحصیل می باشند.

  شهریه هر رشته و هر مقطع تحصیلی در دانشگاه های مختلف با هم متفاوت می باشند.خوشبختانه ما در آکادمی کرمی به عنوان نماینده انحصاری دانشگاه های خصوصی ترکیه شرایط ویژه بورسیه این دانشگاه ها را بدون هیچ محدودیتی در اختیار تمامی داوطلبان قرار خواهیم داد.

  داوطلبانی که خواستار پذیرش رشته های پزشکی، دندانپزشکی و دارو سازی یا مقطع کارشناسی رشته چهار سال  هستند، می توانند از شرایط ویژه بورسیه 50% تخفیف شهریه کل دوره تحصیل که تحت عنوان تام بورس دانشگاه های خصوصی ترکیه معرفی می شود، استفاده کنند.

  نکته! منظور از این نوع بورسیه، پرداخت نقد شهریه کل دوره تحصیل در زمان پذیرش اولیه به دانشگاه های خصوصی ترکیه می باشد، که با این شرایط هزینه تحصیل شامل 50% تخفیف می شود و داوطلب دیگر در طول دوره تحصیلی خود شهریه ایی به دانشگاه پرداخت نخواهد کرد.

  *** هزینه های عنوان شده در جداول زیر برای کل دوره تحصیل می باشد، داوطلب با پرداخت این مبلغ در زمان پذیرش دیگر شهریه ایی به دانشگاه های ترکیه پرداخت نخواهد کرد. شرایط استفاده از بورسیه دانشگاه های خصوصی ترکیه برای تمامی داوطلبان امکان پذیر است.

  تحصیل دندانپزشکی در ترکیه بدون آزمون

   

  دانشگاه های تایید ایران در ترکیه برای بورسیه 

  پنج تا از دانشگاه های خصوصی ترکیه که در لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت ایران قرار دارند،شرایط استفاده از بورسیه های 25% تا 100% تخفیف شهریه را برای دانشجویان ممتاز خود در حین تحصیل اعمال می کنند. پذیرش این دانشگاه ها بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی داوطلب می باشد.

  از آنجایی که تقاضا برای تحصیل رشته پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه های مورد تایید ایران در ترکیه بالا می باشد، در همان ابتدا تخفیفی بر روی شهریه اعمال نمی کنند.اما همانطور که گفته شد اگر دانشجو در طول مدت تحصیل جز دانشجویان معدل الف و ممتاز رشته تحصیلی خود باشد، می تواند از بورسیه تحصیلی این دانشگاه ها استفاده بنماید.  اسامی این دانشگاه ها عبارتند از:

  نکته! اما، اگر خواستار بورسیه 50% تخفیف شهریه کل دوره تحصیل در همان مراحل پذیرش اولیه هستین، باید به اطلاع شما برسانیم که برای تحصیل رشته دندانپزشکی و پزشکی فقط دانشگاه آیدین استانبول از بین دانشگاه های مورد تایید این شرایط را ارائه می دهد و برای تحصیل رشته فیزیوتراپی علاوه بر دانشگاه آیدین، دانشگاه مدیپول استانبول نیز این شرایط را دارد.

  هزینه تحصیل پزشکی در ترکیه بدون آزمون

   

  دانشگاه های ترکیه برای بورسیه پزشکی

  رشته پزشکی از محبوب‌ترین رشته‌های تحصیلی است که هرساله بسیاری از دانشجویان داخلی و بین‌المللی برای تحصیل در بهترین دانشگاه‌های ترکیه آن را انتخاب می‌کنند. دانشگاه‌های پزشکی ترکیه ازنظر سطح کیفی آموزش و استفاده از فناوری‌های نوین پزشکی برای آموزش دانشجویان خود در سطح بالایی هستند.

  بهترین دانشگاه های خصوصی ترکیه برای بورسیه پزشکی عبارت‌اند از:

  نام دانشگاه  زبان تحصیل  شهریه کل دوره تحصیل با بورسیه 
  آیدین استانبول  ترکی  50.000
  ایستینیه استانبول  ترکی  47.000
  اطلس استانبول  ترکی  35.000
  اطلس استانبول  انگلیسی 37.000
  نیشانتاشی  ترکی  32.000
  ینی یوزییل  ترکی  32.000
  اوکان  ترکی  40.000
  بیرونی  ترکی  37.000
  بیرونی  انگلیسی  42.000

  دانشگاه های ترکیه برای بورسیه دندانپزشکی

  همانند رشته پزشکی، رشته دندانپزشکی هم یکی از رشته‌های محبوب و موردعلاقه دانشجویان است. در دانشگاه‌های پزشکی ترکیه، رشته دندانپزشکی نیز در سطحی عالی و توسط پزشکان و اساتید حرفه‌ای آموزش داده می‌شود.

  بهترین دانشگاه های خصوصی ترکیه برای بورسیه دندانپزشکی عبارت‌اند از:

  نام دانشگاه  زبان تحصیل  شهریه کل دوره تحصیل با بورسیه 
  آیدین استانبول  ترکی  60.000
  ایستینیه استانبول  ترکی  47.000
  اطلس استانبول  ترکی  32.000
  اطلس استانبول  انگلیسی 35.000
  نیشانتاشی  ترکی  32.000
  ینی یوزییل  ترکی  32.000
  اوکان  ترکی  40.000
  بیرونی  ترکی  37.000
  بیرونی  انگلیسی  42.000

  دانشگاه های ترکیه براس بورسیه فیزیوتراپی 

  رشته فیزیوتراپی در دانشگاه های ترکیه برای تمامی مقاطع کاردانی، کارشناسی و ارشد ارائه می شود. تحصیل این رشته به هر دو زبان ترکی و انگلیسی امکانپذیر است. که برای تحصیل به زبان ترکی ارائه مدرک تومر سطح B2 و تحصیل به زبان انگلیسی مدرک تافل مورد نیاز است.

  با استفاده از شرایط بورسیه دانشگاه های خصوصی ترکیه هزینه تحصیل فیزیوتراپی بدون آزمون برای کل چهار سال تحصیل به پول ایران معادل 250 الی 500 میلیون تومان خواهد بود که بسیار مقرون به صرفه می باشد.  پذیرش این رشته در اکثر دانشگاه های ترکیه بدون محدودیت سن و معدل می باشد.

  بهترین دانشگاه های خصوصی ترکیه برای بورسیه فیزیوتراپی عبارت‌اند از:

  نام دانشگاه  زبان تحصیل  شهریه کل دوره تحصیل با بورسیه 
  مدیپول استانبول  انگلیسی  13.000
  مدیپول استانبول ترکی  11.000
  آیدین استانبول  ترکی  10.000
  فنرباهچه  ترکی 5.500
  فنرباهچه  انگلیسی  6.700
  ایستینیه استانبول  ترکی  7.500
  ایستینیه استانبول  انگلیسی  12.000
  اطلس استانبول  ترکی  5.000
  نیشانتاشی  ترکی  6.500
  ینی یوزییل  ترکی  4500
  توپکاپی  ترکی  4.500
  اوکان  ترکی  10.000
  بیرونی  ترکی  6.500
  بیرونی  انگلیسی  7.500

  نحوه ثبت نام دانشگاه های ترکیه برای بورسیه 

  ثبت‌نام بورسیه تحصیلی به دلیل داشتن فیلدها و موارد مختلف کاملاً تخصصی است و بسیار اتفاق افتاده که افراد پس از این که شخصاً ثبت‌نام کرده‌اند به ما زنگ زده‌اند و گفته‌اند که ثبت‌نامشان با مشکل مواجه شده است. اکادمی کرمی در چند سال گذشته مشاور همراه بسیاری از متقاضیانی بوده که توانسته اند با موفقیت کامل ثبت نام بورسیه خود را انجام دهند. مشاوره توسط افراد متخصص و تمام اطلاعات به درستی انتقال می یابند.

  توجه کنید که اگر مدارک بورسیه ترکیه 2024 را به درستی در فیلدهای مخصوص به خود قرار ندهید و یا اطلاعات را به صورت دقیق و درست وارد نکنید؛ ممکن است درخواست شما توسط دانشگاه مورد نظر رد شود. برای همین توصیه می‌کنیم ثبت‌نام بورسیه تحصیلی خود را به متخصصان این حوزه بسپارید.

  مشاوران برتر آکادمی کرمی

  جهت تحصیل در ترکیه و آشنایی با دانشگاه ها و شرایط مربوطه آن لازم است که حتماً از یک متخصص با تجربه کمک بگیرید تا در انجام همه‌ مراحل به درست‌ترین روش ممکن عمل کنید. پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد مهاجرت تحصیلی به ترکیه و یا هرگونه سؤال در همین رابطه دارید با مشاوران برتر آکادمی کرمی تماس بگیرید تا بعد از بررسی کامل شرایط شما، بهترین راهنمایی‌ ها را در اختیارتان قرار دهند.

  شماره تماس

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا