ثبت نام دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت ایران در ترکیه برای سال تحصیلی (2025_2024) در حال انجام است!!!  

لیست دانشگاه های تایید ایران در ترکیه
وبلاگ

بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی: ویژه سفر + مهاجرت تحصیلی و کاری

 • دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی در آکادمی کرمی به صورتی طراحی شده اند که شما از همان ابتدا توانایی استفاده از زبان ترکی استانبولی با هدف برقراری ارتباط موثر در موقعیت های مختلف را بدست آورید. در این دوره ها هر 4 مهارت اصلی زبان، مهارت نوشتاری، گفتاری، شنیداری و خواندن مورد توجه و آموزش می باشند.

  بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران

  آموزشگاه های زبان زیادی در مناطق مختلف شهر تهران وجود دارد، که هر کدام با دوره ها و هزینه های متفاوت آماده خدمات رسانی هستند. با توجه به اینکه یادگیری یک زبان جدید نیاز به یک سری شرایط خاص دارد تا روند یادگیری تسریع پیدا کند، از نگاه زبان آموزان مقدار هزینه و نوع دوره آموزشگاه ها در الویت های چهارم و پنجم قرار می گیرد.

  طبق نظر سنجی انجام شده، مهم ترین الویت ها برای انتخاب یک آموزشگاه عبارتند از:

  • میزان تجربه و تسلط اساتید دوره
  • خدمات آسایشی مثل فضای کلاس، میزان آرامش و تجهیزات آموزشگاه
  • برگزاری منظم کلاس ها و اتمام دوره در زمان مشخص شده
  • ارائه مدرک پایان دوره معتبر

  ما در آکادمی کرمی با سابقه پنج سال مشاوره در زمینه تحصیل در ترکیه و برگزاری کلاس های زبان ترکی استانبولی، سعی کرده ایم تمامی موارد ذکر شده را برای افزایش سطح کیفیت و رضایتمندی زبان آموزان در دوره های خود بگنجانیم.

  دو نوع هدف یادگیری زبان ترکی استانبول 

  یادگیری محاوره زبان ترکی استانبولی: محاوره A1

  دوره محاوه یا مبتدی زبان ترکی استانبولی یک دوره کوتاه مدت با قواعد کلی و کاربردی ترین جملات روزمره هست، آموزش این دوره فقط در سطح A1 ترکی استانبولی می باشد. که شما با استفاده از این دوره میتوانید خیلی سریع مقدمات یک سفر توریستی به ترکیه یا مقدمات یک مهاجرت دائم به ترکیه را فراهم کنید.

  توجه مهم! برای زندگی در ترکیه نیاز نیست ابتدا همه قواعد زبان ترکی را یاد بگیریم فقط کافیست قواعد اصلی در کنار تعدادی کلمه پرتکرار را تمرین کنیم این کار سرعت یادگیری زبان آموز را ده برابر میکند.

  یادگیری آکادمیک زبان ترکی استانبولی: پکیج آکادمیک 

  دوره آکادمیک یا پیشرفته زبان ترکی استانبولی یک دوره با مدت زمان بیشتر و قواعد گرامری پیچیده تر است که آموزش این دوره از سطح A1 ترکی استانبولی شروع می شود و تا پایان سطح B2 ادامه خواهد داشت. پایان دوره یک آزمون شبیه سازی تومر برای محک زدن زبان آموزان برگزار می گردد.

  زبان آموزانی که موفق به کسب امتیاز از این آزمون شوند، به صورت رایگان برای آزمون تومر آنلاین دانشگاه های معتبر قاضی و آنکارا در ایران ثبت نام خواهند شد و برای داوطلبانی که موفق به کسب امتیاز نشوند، یک دوره تقویتی کوتاه مدت برگزار خواهد شد.

  با استفاده از این دوره شما می توانید موفق به اخذ مدرک بین المللی زبان ترکی TOMERشوید و برای مهاجرت کاری به ترکیه یا تحصیل در دانشگاه های ترکیه و برای استخدام به عنوان یک مدرس حرفه ایی در آموزشگاه ها اقدام کنید.

  روش تدریس در دوره های ترکی استانبولی

  تمامی دوره ها در هر دو حالت آنلاین و حضوری در بالاترین کیفیت آموزشی براساس بهترین منابع آموزشی با تاکید بر مهارت مکالمه برگزار می شوند. اما همانطور که در قبل نیز توضیح داده شد تمامی ۴ مهارت زبانی مورد تدریس و تقویت خواهد بود.

  تمامی اساتید آشنا با روش های نوین تدریس در حالت حضوری و آنلاین می باشند و با استفاده از منابع آموزشی و کمک آموزشی براساس شرایط و نوع درس به تدریس موضوعات زبانی خواهند پرداخت به صورتی که شما بتوانید در موقعیت های واقعی از موارد آموزش داده شده به خوبی استفاده نمایید.

  کتاب آموزشی مورد استفاده در دوره ترکی استانبولی

  کتابی که در آکادمی کرمی برای آموزش زبان ترکی استانبولی مورد استفاده می باشد، سری کتاب های هیت ایت Yeni Hitit است. این کتاب دارای ۳ جلد می باشد که تا سطح C1 زبان ترکی که سطح پیشرفته آن می باشد را پوشش می دهد.

  سری کتاب های ترکی استانبولی Yeni Hitit که توسط مرکز تحقیقات و کاربرد زبان ترکیه تالیف شده است جهت آمادگی آزمون TÖMER طراحی شده، در نتیجه شما با مطالعه این کتاب می توانید خود را برای شرکت در این آزمون نیز آماده نمایید.

  این کتاب در ۳ سطح متفاوت تالیف شده است. در سطح نخست ابتدا با الفبای زبان ترکی آشنا می شوید و در ادامه به یادگیری مسائل روزمره و ابتدایی برای برقراری ارتباطات در حالت روزانه خواهید پرداخت.

  این سری کتاب ها نیز همچون کتاب های دیگر به آموزش و تقویت هر ۴ مهارت اصلی زبان می پردازد و برای افرادی که قصد مهاجرت و یا تحصیل در کشور ترکیه را دارند مناسب می باشند.

  کلاس آموزش زبان ترکی در آکادمی کرمی

  کلاس زبان ترکی استانبولی در آکادمی کرمی ویژه سنین 17 سال به بالا میباشد. مخاطبین شرکت در کلاس زبان ترکی عموما افرادی هستند که قصد مهاجرت، زندگی، تجارت، ادامه تحصیل و یا سفر های توریستی به کشور ترکیه را دارند.

   آکادمی کرمی نسبت به سایر آموزشگاه های زبان ترکی متمایز می باشد، چرا که این مجموعه به صورت تخصصی در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری به ترکیه فعالیت می کند. لذا درک کاملی از نیاز های متقاضی، محدودیت های زمانی، شرایط شغلی و تحصیلی شما دارد و با ارائه بهترین راهکارها،  مسیر پیش رو  را برایتان هموارتر می نماید.

  کلاس های زبان ترکی استانبولی آکادمی کرمی هم اکنون در دو شعبه فعال شمال تهران منطقه میرداماد و غرب تهران منطقه صادقیه به صورت حضوری و همینطور دوره های گروهی انلاین در حال برگزاری می باشد، که زبان آموزان متناسب با شرایط، انتخاب خود از بین دوره های مختلف بدون هیچ محدودیتی انجام خواهند داد. در ادامه لیست برنامه کلاسی هر کدام از شعب را عنوان کرده ایم.

  لیست کلاس های ترکی استانبولی آکادمی کرمی _شعبه تهران میرداماد

  دوره حضوری روز و ساعت برگزاری شهریه با تخفیف مدت دوره  تاریخ شروع
  محاوره A1  شنبه و دوشنبه ساعت  18 الی 20 2 میلیون و 570 هزار تومان سه ماه کاری 22 مهر 1402
  پکیج آکادمیک  سه روز فرد هفته از ساعت 18 الی 20 12 میلیون و 570 هزار تومان هشت ماه کاری  7 آبان 1402
  ترکی استانبولی A2  پنج شنبه و جمعه از ساعت 16 الی 18  2 میلیون و 970 هزار تومان سه ماه کاری  25 آبان 1402

  لیست کلاس های ترکی استانبولی آکادمی کرمی _شعبه تهران صادقیه

  دوره حضوری روز و ساعت برگزاری شهریه با تخفیف مدت دوره  تاریخ شروع
  محاوره A1  دوشنبه وچهارشنبه ساعت  18 الی 20 2 میلیون و 570 هزار تومان سه ماه کاری 26 مهر 1402
  پکیج آکادمیک  سه روز فرد هفته از ساعت 17 الی 19 12 میلیون و 570 هزار تومان هشت ماه کاری  14 آبان 1402
  ترکی استانبولی A2  پنج شنبه و جمعه از ساعت 16 الی 18  2 میلیون و 970 هزار تومان سه ماه کاری  25 آبان 1402

  کلاس آنلاین زبان ترکی استانبولی رایگان!!!

  با توجه به مشغله و عدم دسترسی زبان آموزان به یک آموزشگاه مطرح، آکادمی کرمی شرایط شرکت در کلاس های ترکی استانبولی آنلاین را فراهم نموده است. اما یکی از مهم ترین دل نگرانی های زبان آموزان برای ثبت نام در دوره های آنلاین سطح کیفیت برگزاری جلسات و روش تدریس استاد است.

  لذا! ما در آکادمی کرمی فرصت شرکت در کلاس های آنلاین ترکی استانبولی را به صورت رایگان به مدت 2 جلسه بعد از شروع دوره برای زبان آموزان در نظر گرفته ایم، تا پس از شرکت در این جلسات با دید باز تر و البته اسودگی خاطر بیشتری اقدام به ثبت نام کلاس های انلاین ترکی استانبولی بنمایند.

  آکادمی کرمی به زودی شعب آموزشگاه زبان ترکی خود را در مناطق شرق تهران و محدوده انقلاب تاسیس می نماید.

  لیست کلاس های ترکی استانبولی آکادمی کرمی _ آنلاین 

  دوره آنلاین روز و ساعت برگزاری شهریه با تخفیف مدت دوره  تاریخ شروع
  محاوره A1  شنبه و دوشنبه ساعت 16 الی 18 2 میلیون و 570 هزار تومان سه ماه کاری 22 مهر 1402
  پکیج آکادمیک  سه روز زوج هفته از ساعت 18 الی 20 12 میلیون و 570 هزار تومان هشت ماه کاری  7 آبان 1402
  ترکی استانبولی A2  پنج شنبه و جمعه از ساعت 17 الی 19  2 میلیون و 970 هزار تومان سه ماه کاری  25 آبان 1402

  کلاس خصوصی زبان ترکی استانبولی

  یکسری از زبان آموزان با توجه به محدودیت زمانشان برای یادگیری زبان تمایل دارند به صورت فشرده و تک نفره با استاد کلاس داشته باشند، به همین دلیل شما میتوانید در کلاس های خصوصی زبان ترکی استانبولی به هر دو صورت حضوری و انلاین شرکت کنید.

  نکته! در کلاس های خصوصی زبان ترکی استانبولی ساعت، روز های برگزاری کلاس و تعداد جلسات در هر هفته توسط خود زبان آموز تعیین می گردد.

  چرا آکادمی کرمی به عنوان بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی 1402 انتخاب شد!

  • دسترسی آسان به آموزشگاه
  • پشتیبانی آنلاین و خدمات آموزشی نوین
  • بهره مندی از اساتید بومی با ناتیو 
  • برنامه ریزی دقیق و مدیریت ویژه 
  • بهره گیری از پرسنل حرفه ای 
  • شهریه مناسب در بین بهترین موسسات آموزش زبان ترکی
  • اعطای گواهینامه معتبر در پایان دوره به زبان آموزان 

  مدرک پایان دوره زبان ترکی استانبولی

  خیلی از زبان اموزان با هدف اخذ مدرک زبان ترکی استانبولی معتبر، برای ثبت نام در دوره های زبان آموزشگاه های مختلف شرکت می کنند و یکی از متداولترین سوالات از کارشناسان ما، میزان ارزش و اعتبار مدرک اعطایی از سمت آموزشگاه می باشد؟

  در پاسخ به این سوال باید بدانید که معتبر ترین مدرک زبان ترکی استانبولی فقط مدرک بین المللی tomer می باشد که می توانید  از آن به عنوان یک رزومه کاربردی برای استخدام و مهاجرت کاری یا تحصیلی به ترکیه استفاده بنمایید.

  این مدرک توسط هیچکدام از آموزشگاه ها اعطا نمی شود، اما خبر خوب اینکه! آکادمی کرمی به عنوان تنها نماینده رسمی برگزارکننده آزمون آنلاین تومر در ایران، فرصت ویژه اخد این مدرک کاربردی و بین المللی را برای شما فراهم نموده است.

  زمان آزمون تومر انلاین دانشگاه های معتبر ترکیه از جمله دانشگاه قاضی یا دانشگاه آنکارا در بازه های زمانی متفاوتی از سال برگزار می شوند، که به محض اعلام از سمت دانشگاه ها، به تمامی زبان آموزان اطلاع رسانی خواهیم کرد.

  آزمون بین المللی تومر TÖMER

  آزمون بین المللی تومر یکی از معتبرترین آزمون های زبان ترکی استانبولی برای سنجش دانش زبان آموزان در زبان ترکی استانبولی می باشد. این آزمون پیش نیاز ورود به دانشگاه های معتبر و ترک زبان کشور ترکیه است. آزمون تومر مخفف Türkçe Öğretim Merkezi می باشد. این آزمون به دو صورت دیپلما Diploma  و سرتیفیکا Sertifika برگزار می گردد.

  مدرک دیپلما یک مدرک مادام العمر زبان ترکی است که زبان آموز باید دوره های پیشرفته را گذرانده و بتواند در این آزمون نمره قبولی را کسب کند. آزمون سرتیفیکا در پایان دوره های A2، B1 و B2 قابل امتحان دادن بوده و مدرکی برای هر سطح داده می شود.

  در آزمون تومر در هر بخش آزمون یک حداقل و حداکثر نمره تعریف شده که مجموع بالاترین نمره 100خواهد بود و حداقل نمره 60 می باشد.

  آکادمی کرمی برگزار کننده آزمون تومر در ایران

  آکادمی کرمی به عنوان نماینده رسمی آزمون تومر آنلاین در ایران، آماده ثبت نام و راهنمایی شما برای آمادگی شرکت در آزمون می باشد. این آزمون توسط سیستم هوشمند شرکت TDS برگزار می گردد و توسط هوش مصنوعی کنترل می شود  و مراقبین آنلاین دارد لذا، جای هیچ گونه تقلبی ندارد!

  در زمان ثبت نام آزمون به صورت آنلاین این سیستم حس گر حرارتی دارد که به صورت زنده عکس زبان آموز گرفته می شود و طبق چهره نگاری فقط همان  زبان آموز می تواند در روز آزمون حضور داشته باشد لذا تقلب را تا حد ممکن به صفر رسیده است.

  نکته مهم! بعد از اعلام اسامی قبول شدگان به آموزشگاه، به مدت یک الی دو هفته بعد مدرک اعطایی از طرف دانشگاه مورد نظر تحویل زبان آموزان می گردد.

  هزینه کلاس آموزش ترکی استانبولی 1402

  هزینه کلاس های ترکی استانبولی بسته به نوع دوره متفاوت می باشد، به طور کلی هزینه دوره گروهی محاوره 2 میلیون و 570 هزار تومان و پکیچ گروهی آکادمیک 12 میلیون و 570 هزار تومان می باشد. برای کلاس های خصوصی تک نفره به مدت  یک ساعت 250 هزار تومان خواهد بود. 

  از سطح محاوره تا آکادمیک چقدر زمان میبره؟

  میزان هوش و تمرین زبان آموز در بازه زمانی یادگیری بسیار تاثیر گذار خواهد بود، اما به طور میانگین اگر سطح زبان ترکی  شما مبتدی یا صفر باشد در بازه زمانی 8 ماه با استفاده از پکیج فشرده آکادمیک می توانید به سطح پیشرفته B2 ترکی استانبولی برسید.

  مزایای یادگیری زبان ترکی استانبولی در اکادمی کرمی

  1. سفر توریستی و تفریحی راحت تر به ترکیه
  2. مهاجرت کاری یا تحصیلی به ترکیه
  3. استخدام در موسسات مهاجرت تحصیلی به ترکیه
  4. استخدام در دارالترجمه های رسمی
  5. استخدام در شرکت های خصوصی مرتبط با ترکیه
  6. استخدام در آموزشگاه های زبان به عنوان مدرس

  اساتید زبان ترکی استانبولی آکادمی کرمی 

  یکی از مهم ترین نکات متمایز کننده اکادمی کرمی، بهره گیری از بنام ترین اساتید زبان ترکی تهران و برگزاری آزمونهای منظم سنجش پیشرفت میباشد. اساتید آکادمی کرمی تمامی تلاش خود را به کار بسته اند تا با ایجاد فضایی شبیه سازی شده در کلاس، فرصت یادگیری مکالمات روزمره زبان ترکی را برای افرادی که قصد زندگی در کشور ترکیه را دارند فراهم نمایند.

  کلاس های آموزش زبان ترکی استانبولی در سفارت ترکیه

   

  سوالات متداول زبان آموزان

  آموزش زبان ترکی تا سطح پیشرفته چقدر زبان میبره؟

  در دوره ترکی استانبولی چه کتاب هایی تدریس می شود؟

  در دوره های ترکی استانبولی در حالت آنلاین و حضوری از کتاب هیت ایت Yeni Hitit به عنوان کتاب اصلی برای تدریس استفاده می شود.

  این کتاب از جمله بهترین و جدیدترین منابع آموزشی زبان ترکی استانبولی در دنیا می باشند. این کتاب ها تمامی مهارت های زبانی را به خوبی پوشش داده و دارای شرح درسی جذاب برای تفهیم هر درس هستند.

  هر کتاب شامل چند ترم است؟

  اساتید دارای چه مدرکی هستند؟

  آیا مدرک شما بین المللی است؟

  کلاس ها چند نفره برگزار می شود؟

  تعیین سطح به چه صورت است؟

  امکان پرداخت اقساطی شهریه وجود دارد؟

  امکان تغییر کلاس از آنلاین به حضوری و بلعکس وجود دارد؟

  کلاس ویژه شاغلین  برای پنج شنبه و جمعه  ها دارید؟

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا